Samsung prezentuje akcesoria do Galaxy SIII

Newsy

samsung-galaxys3-blue

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Samsung, oprócz zapewnienia odpowiedniej specyfikacji i oprogramowania, zadbał o właściwe zaplecze akcesoriów dla swojego nowego flagowego smartfona. Ucieszy to z pewnością osoby, które cenią sobie oryginalne dodatki od producenta.

Pierwszym z akcesoriów jest tzw. Charging Kit, czyli zestaw do bezprzewodowego ładowania smartfona. Składa się on z podstawki ładującej oraz ze specjalnej wymiennej tylnej klapki, która zapewnić ma możliwość ładowania bez kabli. Wynika więc z tego, że bezprzewodowe ładowanie nie będzie standardowym wyposażeniem tego modelu.

sgs3charging

Kolejnymi dodatkami są przejściówka microUSB > HDMI, zapewniająca przesyłanie treści Full HD na telewizory czy monitory,oraz pionowa podstawka dokująca do ładowania tradycyjnego.

sgs-accessory-hdmi

sgs3-accessory-dock

Samsung stworzył także miniaturowy odtwarzacz MP3, nazwany S Pebble. Jego zastosowanie w kontekście smartfona nie jest jednak jeszcze bliżej znane.

sgs3-accessory-mp3

Akcesoria pojawią się w sprzedaży niedługo po wejściu urządzenia na rynek.

Źródło: androidcommunity


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x