samsung-galaxys3-blue

 

Samsung, oprócz zapewnienia odpowiedniej specyfikacji i oprogramowania, zadbał o właściwe zaplecze akcesoriów dla swojego nowego flagowego smartfona. Ucieszy to z pewnością osoby, które cenią sobie oryginalne dodatki od producenta.

Pierwszym z akcesoriów jest tzw. Charging Kit, czyli zestaw do bezprzewodowego ładowania smartfona. Składa się on z podstawki ładującej oraz ze specjalnej wymiennej tylnej klapki, która zapewnić ma możliwość ładowania bez kabli. Wynika więc z tego, że bezprzewodowe ładowanie nie będzie standardowym wyposażeniem tego modelu.

sgs3charging

Kolejnymi dodatkami są przejściówka microUSB > HDMI, zapewniająca przesyłanie treści Full HD na telewizory czy monitory,oraz pionowa podstawka dokująca do ładowania tradycyjnego.

sgs-accessory-hdmi

sgs3-accessory-dock

Samsung stworzył także miniaturowy odtwarzacz MP3, nazwany S Pebble. Jego zastosowanie w kontekście smartfona nie jest jednak jeszcze bliżej znane.

sgs3-accessory-mp3

Akcesoria pojawią się w sprzedaży niedługo po wejściu urządzenia na rynek.

Źródło: androidcommunity

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.