AnTuTu: Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+ idą łeb w łeb

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy note 5 galaxy s6 edge+ plus oficjalne grafiki prasowe

Oficjalne zapowiedzi Samsunga Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 edge+ zbliżają się wielkimi krokami. Nie wadzi to jednak z ujawnieniami kolejnych, interesujących informacji na ich temat. Wielu lubi cyferki, zwłaszcza kiedy wyznaczają one nowe standardy wydajności. Jak w takim razie wypadają nadchodzące smartfony od Samsunga?

Jeśli by się dokładnie przyjrzeć specyfikacjom technicznym obu słuchawek, łatwo dojdziemy do wniosku, że są to niemal identyczne telefony. Łączy ich procesor jakim jest Exynos 7420, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparaty o rozdzielczościach 13 i 5 megapikseli oraz Android Lollipop w najnowszej wersji 5.1.1. Nawet rozdzielczości ekranu są takie same – QHD. Jedyną różnicą jest wielkość ekranu – Note 5 ma się cechować wyświetlaczem wielkości 5,7 cala, czyli jest o 0,2 cala większy od edge+.

Jak w końcu te wyniki wyglądają w AnTuTu? W stosunku do modeli Galaxy S6 czy Galaxy S6 edge możemy mówić o wzroście wydajności, a to znaczy, że Samsung jednak stara się tworzyć coraz mocniejsze modele, mimo iż uważane są za odgrzewane kotlety. Samsung Galaxy Note 5 w benchmarku zdobył aż 69702 punkty, natomiast Galaxy edge+ ląduje z wynikiem niewiele niższym – 68345.

13 sierpnia już niebawem. Wtedy wszelkie nasze wątpliwości rozwieje Samsung.

źródło: Phone Arena

Motyw