rekurtacja-acp

Choć trudno w to uwierzyć Android.com.pl ma już ponad 6 lat. W tym czasie udało nam się nie tylko zdobyć ale i od kilku lat utrzymywać pozycję lidera. Jesteśmy największym serwisem piszącym o smartfonach oraz tabletach w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Android.com.pl odwiedza obecnie 1,85 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. Co to oznacza? Znacznie przewyższamy poczytność wszelkich gazet, magazynów, czasopism czy ‚starych’ portali technologicznych. Co ciekawe nie zapowiada się by w przeciągu kolejnych przynajmniej 5 lat miało być inaczej… Oznacza to, że jesteśmy pewnym i stabilnym pracodawcą.

 

Jesteś ambitny, pełny zapału i energii? Czekamy na Ciebie! Nasi najlepsi redaktorzy mają szansę wzięcia udziału w międzynarodowych wydarzeniach takich jak Mobile World Congress w Barcelonie czy IFA w Berlinie na koszt redakcji.

 

Trzy stanowiska

Będziemy rekrutowali na kilka stanowisk:  Junior Redaktor, Redaktor oraz Redaktor ds. wideo.

 

Junior Redaktor

Junior redaktor to osoba, która chciała by być Redaktorem jednak jeszcze nie miała okazji sprawdzić się na tym stanowisku w innych redakcjach bądź pisała dla typowo amatorskich redakcji. Zatem przystępuje do naszego wewnętrznego konkursu, dzięki któremu będzie mogła się nauczyć fachu. Po praktykach trwających  intensywnie przez miesiąc najlepsi Junior Redaktorzy wygrywają cenne nagrody rzeczowe bądź pieniężne proporcjonalnie do zaangażowania oraz zostają Redaktorami.

 

W ramach tego możliwe jest również zaliczenie praktyk studenckich.

 

Idealny kandydat na stanowisko Junior Redaktora powinien:

 • wiedzieć wszystko o Androidzie i ogólnie orientować się w branży mobilnej,
 • mieć lekkie pióro,
 • pisać bezbłędnie i ciekawie,
 • znać język angielski,
 • znać podstawy HTML.

 

 

Redaktor

Redaktor to osoba, która ma już spore doświadczenie w fachu. Opublikowała co najmniej 100 artykułów w prasie lub na znanych witrynach internetowych najlepiej na temat Androida/smartfonów/tabletów. Osoba ta z miejsca przyjmowana jest do naszej redakcji i ma płacone jak redaktorzy z długim stażem.

 

Piszesz dla AW, SW, K-manii, ale czujesz pewien niedosyt? Aplikuj do nas!  Zapewniamy rozwój, swobodę działania i zapłacimy Ci tyle samo albo i więcej 🙂

Zmieniamy się – potrzebujemy osób do kierowania tym statkiem.

 

twitter-ranking-polska

 

Idealny kandydat na stanowisko Redaktora powinien:

 • wiedzieć wszystko o Androidzie i ogólnie orientować się w branży mobilnej,
 • mieć lekkie pióro,
 • pisać bezbłędnie i ciekawie,
 • posiadać doświadczenie jako redaktor/dziennikarz
 • znać język angielski,
 • znać podstawy HTML,

 

 

Redaktor ds. wideo

Redaktor ds. wideo to osoba, która będzie współtworzyła nasz kanał na YouTube. Mamy wiele pomysłów na filmy – nasza ostatnia produkcja wygląda tak. Chcemy robić ich więcej, bardziej profesjonalnie i do tego potrzebujemy osoby, które dobrze czują się przed kamerą. Dysponujemy studiem nagraniowym w samym centrum Warszawy oraz profesjonalnym sprzętem.

 

Idealny kandydat na stanowisko Redaktora ds. wideo powinien:

 • wiedzieć wszystko o Androidzie i ogólnie orientować się w branży mobilnej,
 • mieć bardzo dobrą dykcję,
 • mieć pozytywny wizerunek,
 • dobrze czuć się przed kamerą,
 • mieszkać w Warszawie,
 • mieć swoje własne zdanie na dany temat i umieć je wyrazić
 • umiejętność montażu filmów będzie dodatkowym atutem.

 

Aby aplikować na to stanowisko musisz nagrać film, wgrać go do YouTube i podać link w formularzu rekrutacyjnym. Film powinien trwać od 3 do 8 minut i może poruszać jedną z kwestii:

 • Podsumowanie tygodnia (opowiedz co działo się przez ostatni tydzień w branży mobilnych technologii)
 • Recenzja aplikacji
 • Recenzja smartfona/tabletu
 • Felieton (nie ograniczamy Twojej kreatywności :))

 

Aby aplikować nie musisz pisać tekstu próbnego.

 

 

Specjalizacje

W ramach stanowisk Junior Redaktor i Redaktor dostępnych jest kilka specjalizacji.

 

 • Redaktor ds. nowości – to osoba, która jest odpowiedzialna za śledzenie bieżących informacji z rynku mobilnych technologii. Potrafi szybko docierać do najświeższych informacji, weryfikować je oraz w interesujący sposób przekazać je czytelnikom. Jest to osoba dyspozycyjna, sprawnie radząca sobie ze słowem pisanym, zdolna to trafnej selekcji tematów. Obowiązkiem jest publikacja przynajmniej 15 newsów tygodniowo (~3 dziennie). Mile widziana dyspozycyjność w godzinach porannych.
 • Redaktor ds. aplikacji / Redaktor ds. gier – to osoba, która specjalizowałaby się w temacie oprogramowania dla systemu Android, a do jej zadań należałoby orientowanie się w temacie najnowszych i najciekawszych aplikacji/gier, osoba ta odpowiadałaby za regularne prowadzenie cotygodniowego zestawienia aplikacji i gier na platformę Android, a także publikowała inne teksty autorskie poświęcone tematowi oprogramowania.
 • Redaktor ds. sprzętu – to osoba samodzielna i kreatywna, świetnie znająca świat mobilnych technologii, zdolna do wyciągania ciekawych wniosków. Posiada własne zdanie na każdy temat i nie wstydzi się go wyrazić. Obowiązkiem będzie publikowanie przynajmniej jednej recenzji sprzętu, zestawienia sprzętu bądź felietonu w tygodniu. Aby ubiegać się o to stanowisko wymagane jest zamieszkanie w Warszawie bądź posiadanie profesjonalnego sprzętu fotograficznego.
 • Redaktor ds. programowania – to osoba samodzielna, developer aplikacji mobilnych, który chętnie podzieliłby się swoją wiedzą z szerszą widownią. Do obowiązków należeć będzie pisanie tutoriali na temat programowania, a także newsów skierowanych do osób zainteresowanych tą tematyką.
 • Redaktor ds. telekomunikacji – to osoba, która specjalizowałaby się w temacie tzw. telekomów – czyli operatorów komórkowych. Od osoby na tym stanowisku wymaga się znajomości rynku telekomunikacyjnego, ofert wszystkich operatorów. Do jej obowiązków będzie należeć sporządzanie analiz, porównań różnych ofert, a także pisanie newsów o najciekawszych z nich. Dodatkowym atutem kandydata będzie zamieszkanie w Warszawie, gdzie odbywają się wszelkie konferencje prasowe.
 • Redaktor ds. modyfikacji – to osoba, która temat Androida zna od podszewki. Co chwile zmienia custom ROMy, wie jak poradzić sobie z większością problemów występujących na Androidzie, bez codziennego przeglądania XDA Developers i naszego forum nie może normalnie żyć. Do jej obowiązków należeć będzie śledzenie nowości związanych z modyfikacjami Androida oraz pisanie newsów bądź poradników na ten temat.

 

 

Jak zaaplikować?

Wypełnij formularz rekrutacyjny, który znajdziesz tutaj:

>>> KLIK <<<

A następnie prześlij do nas swoje CV na adres: [email protected] w tytule maila wpisując swoje imię i nazwisko.

Nie zapomnij o dodaniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).