Współzałożyciel OnePlus oficjalnie zapowiada kolejne urządzenie w tym roku – co to będzie?

Newsy

carl pei wspolzalozyciel oneplus

Po premierze OnePlus 2, temat tej firmy już powoli cichnie. Czekamy na dostarczenie pierwszych urządzeń do, miejmy nadzieję, szczęśliwych klientów, ale tymczasem okazuje się, że to nie koniec nowości od Chińczyków w tym roku. Carl Pei, współzałożyciel OnePlus, którego mieliśmy okazję osobiście poznać w Warszawie, udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla USA Today.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Czego nowego dowiedzieliśmy się? Przede wszystkim tego, że OnePlus chce wydać jeszcze jedno urządzenie w tym roku. Czym ono będzie? Najprawdopodobniej wciąż smartfonem chociaż przed premierą 1+2 pojawiały się pogłoski również o tablecie z topową specyfikacją. Mimo wszystko ma to być inteligentny telefon komórkowy. Pytanie teraz czy lepszy od niedawno zaprezentowanego urządzenia? Na pewno nie. Carl Pei wyraźnie zaznaczył, że tym razem chcą trafić do odbiorców, którzy bardziej cenią design aniżeli specyfikację. Tym samym możemy czekać na urządzenie, które być może będzie miało ciekawe rozwiązania z zakresu obudowy czy też będzie po prostu bardzo cienkie – w kwestii wymiarów oczywiście. Poza tematem, w tym samym wywiadzie możemy wyczytać, że Carl Pei uważa, że niedługo na rynku pozostanie tylko trzech zawodników: Samsung, Apple oraz OnePlus. Reszta umrze śmiercią naturalną ze względu na pieniądze jakie są pompowane w fabryki.

 

Ostatnie dwa zdania pozostawiam do oceny Wam, a ja tylko dodam, że nowy smartfon od OnePlus ma pojawić się w tym roku, a dokładniej rzecz biorąc to w okolicach Bożego Narodzenia. Uważacie, że Chińczycy powoli chcą przejść do ofensywy?

 

 

źródło: bloomberg


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x