galaxy-s3-1

Dzisiejszego wieczora, podczas wydarzenia Samsung Unpacked 2012, ujawniony został kolejny flagowy model producenta z serii Galaxy – Galaxy S III. Szerzej o całej konferencji napiszemy nieco później, póki co skupmy się na wyglądzie i co chyba najważniejsze, specyfikacji technicznej urządzenia.

Najnowszy model z serii Galaxy wyposażony zostanie w 4.8-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1280×720 pikseli (HD). Na pokładzie znajdzie się czterordzeniowy procesor Exynos 4 Quad o taktowaniu 1.4 GHz wspomagany 1 GB pamięci RAM. Tylny aparat posiadać będzie matrycę o rozdzielczości 8 megapikseli, natomiast przedni – 1.9 megapikseli. Waga urządzenia wynosi 133 gramy, zaś grubość – 8.6 mm.

galaxy-s3-2
Design z wyglądu przypomina inny model Samsunga, Galaxy Nexus. Urządzenie obsługiwać będzie HSPA+, pojawi się również wersja LTE. Smartfon wyposażony będzie oczywiście w Androida 4.0 z nakładką TouchWiz. Więcej informacji na temat Galaxy S III oraz konferencji Samsunga na naszym portalu już niebawem.

źródła: endgadget, androidcentral

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.