Przeciek dotyczący Motoroli, dwa nowe modele w drodze?

Newsy

motorola logo moto

 
Evan Blass poinformował nas, że Motorola szykuje dwa nowe urządzenia z najwyższej półki. Będą one sytuowane jako następcy zeszłorocznych modeli Droid.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 
Dowiedzieliśmy się, jakoby oprócz Motoroli Droid Turbo 2 ma pojawić się też Droid Maxx 2. O ile Turbo 2 z założenia będzie flagowcem, to Maxx 2 raczej musi zadowolić użytkowników zainteresowanych nieco niższą półką. Oczywiście te urządzenia zostaną przeznaczone dla różnych grup odbiorców zwracających uwagę na inne cechy przy wyborze smartfona.

 
Poniżej znajdziecie zdjęcie tylnej klapki, która bez wątpienia należy do jednego z tych dwóch modeli, niestety nie wiadomo dokładnie do którego. Nic nie mówi się także na temat dostępności smartfonów w Polsce, ale raczej nie jesteśmy dobrej myśli. Podobnie jak w przypadku poprzedników, urządzenia raczej nie wejdą na nasz rynek, a szkoda bo to bardzo interesujące modele.

 

Leaked-rear-panel-allegedly-belonging-to-a-new-Moto-Droid

Two-new-Motorola-Droids-might-be-coming-soon

Źródło: evleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x