Plus ogłosił dziś akcję, w której mogą wziąć udział jego klienci — operator proponuje darmowe GB internetu za medale, które zdobędą reprezentanci Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Liczba GB zależy od tego, ile (i jakie) medale otrzymają Polacy.

Plus rozdaje darmowe GB za medale Polaków

Z promocji ogłoszonej przez Plusa mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług telekomunikacyjnych u tego operatora. Żeby otrzymywać darmowe GB, wystarczy spełnić dwa warunki:

  • Mieć aktywne konto (możliwość wykonywania połączeń wychodzących), a w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami.
  • Wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL pod numer 80180.

Promocja obowiązuje od dzisiaj do 8 sierpnia. Plus przyznaje swoim klientom 3 GB za każdy złoty medal zdobyty przez Polaków. Za srebrny medal użytkownicy usług telekomunikacyjnych w Plusie dostaną 2 GB, a za brązowy 1 GB. Klienci korzystający z oferty typu MIX lub na kartę mają na wykorzystanie promocyjnych GB 30 dni, licząc od pierwszej aktywacji po zapisaniu się do promocji. Bonusowy internet w przypadku klientów abonamentowych jest ważny do końca bieżącego cyklu bilingowego.

Czytaj także: Koniec fałszywych promocji m.in. na elektronikę? UOKiK wie, jak rozwiązać problem

Plus przygotował również aplikację do kibicowania Wuwuzela. Wystarczy zsynchronizować telefony i położyć je obok siebie, aby stworzyć wuwuzelę i zrobić hałas dla sportowców. Aplikacja działa tylko na smartfonach z Androidem i jest dostępna na stronie Plusa.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.