Sony zamyka swój sklep internetowy, czy to początek końca tego producenta?

Newsy

SONY

 
Na stronie sklepu Sony pojawiła się informacja, jakoby tylko do 28 sierpnia można było składać zamówienia na produkty dostępne w sprzedaży. Wiąże się to z zamknięciem strony, która oficjalnie ma zostać zastąpiona przez całkowicie nowy sklep internetowy z zupełnie zmienionym wyglądem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Zapewne niczyjej uwadze nie uszły problemy producenta, który od pewnego czasu nie radzi sobie najlepiej. Może rzeczywiście Sony zamierza zmienić stronę swojego sklepu, w którym przecież nie kupimy jedynie smartfonów, ale także aparaty, kamery czy słuchawki.

 
Miłośnicy teorii spiskowych mają tutaj pole do popisu. Jak wiadomo często zdarza się tak, że po likwidacji strony internetowej i zapowiedzi stworzenia nowej, zupełnie nic się nie dzieje. Mamy tylko nadzieję, że szybko usłyszymy o nowym sklepie Sony, który rzeczywiście pojawi się niedługo po zamknięciu aktualnej strony internetowej.

 

Sony-will-replace-the-online-Sony-Store-with-an-exciting-new-website

 

Źródło: Sony


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x