dinozaur google olimpiada

Nie masz chwilowo Internetu? Weź udział w Igrzyskach Olimpijskich razem z Dinozaurem Google

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 nieco się opóźniła, ale już jutro rozpocznie się inauguracja imprezy. Jednak nie tylko dlatego nie przypomina ona żadnego innego wydarzenia olimpijskiego w ostatnich czasach. Wszystko z powodu braku jakiejkolwiek widowni. Każda dyscyplina będzie się odbywała na pustych trybunach. Na pocieszenie jednak Google ma dla nas niespodziankę: będziemy mogli poprowadzić Dinozaura znanego z Chrome w konkurencjach olimpijskich.

Dinozaur Google startuje w Olimpiadzie

dinozaur google olimpiada

Ukryta minigra w Chrome o skakaniu istnieje od 2014 roku, a od czasu premiery otrzymała nawet kilka aktualizacji. Aby uczcić Olimpiadę w dobrym stylu, Google dodało kilka nowych poziomów o tematyce związanej z wydarzeniami, które można aktywować, chwytając pochodnię podczas grania w standardową grę. To otwiera nam dostęp do konkurencji takich jak skoki jeździeckie, gimnastyka, skok przez płotki, czy surfing. Nie da się jednak ich wybrać, a są całkowicie losowe. Co więcej, gra działa zarówno na PC, jak i na smartfonach. Można więc zdobywać kolejne medale w różnych okolicznościach.

Zobacz też: Xiaomi opracowuje jeden pilot, by wszystkimi rządzić – ma być w tym sporo magii

Mimo że to zupełnie nowe gry, to zasady pozostają te same: trzeba unikać przeszkód. Jeśli bowiem uderzymy w takową to… Nie, nie umieramy. Dostajemy za to złoty medal. Co innego jednak dostać taki mając 100 punktów, a co innego mając 2000 punktów. Dlatego też mimo gwarancji złota warto się postarać. Tylko żeby Internet nie wrócił, kiedy biegniemy po nowy rekord.

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy