Apple TV Plus PlayStation 5

Apple TV+ za darmo na pół roku – wystarczy mieć w domu PlayStation 5

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Teraz można mieć Apple TV+ za darmo na pół roku, o ile jest się posiadaczem konsoli PlayStation 5. To nowa promocja, która obowiązuje od dziś i czas na skorzystanie z niej jest bardzo długi. Trzeba zapisać się do usługi w przeciągu roku, czyli do 22.07.2022. Co trzeba zrobić, by skorzystać z darmowego dostępu do Apple TV+?

Apple TV+ za darmo na PlayStation 5

Apple TV Plus za darmo PlayStation 5

Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba robić zbyt dużo, by skorzystać z Apple TV+ za darmo przez pół roku, jeżeli ma się już konsolę PlayStation 5. Zła informacja jest taka… że promocja jeszcze w Polsce nie wystartowała. Wprawdzie nasz kraj jest na liście tych, gdzie usługa ma być darmowa, to po zalogowaniu się do aplikacji Apple TV, nie dzieje się nic. Najlepiej więc odczekać chwilę lub spróbować skontaktować się z suportem. Trzeba mieć nadzieję, że problem szybko zostanie rozwiązany i gracze będą mogli korzystać z promocji na dostęp do Apple TV+ jak najszybciej.

Instrukcja uruchomienia darmowego okresu próbnego jest prosta. Należy pobrać aplikację Apple TV na konsolę PlayStation 5, a po zalogowaniu się z wykorzystaniem identyfikatora Apple ID, powinna pojawić się informacja o darmowym okresie próbnym. Ten ma obowiązywać dla nowych, ale i aktywnych subskrybentów usługi. Można więc sporo zaoszczędzić, ponieważ za miesięczny dostęp do Apple TV+ trzeba zapłacić 24,99 złotych.

Zobacz też: Premiera OnePlus Nord 2 5G – ile zapłacimy za urządzenie w Polsce?

Ofertę będzie można aktywować od dziś (teoretycznie) przez cały rok. Dlaczego warto to zrobić? Na Apple TV+ znajdziemy kilka naprawdę interesujących produkcji. Jedną z nich jest serial Ted Lasso, który właśnie doczekał się drugiego sezonu. Wprawdzie nie ma zbyt dużo oryginalnych produkcji Apple, które dostępne są w usłudze, ale zawsze to jakaś alternatywa dla Netflixa czy HBO Go. Teraz tylko czekać, aż faktycznie promocja zacznie obowiązywać i można zabrać się za oglądanie.

Źródło: Sony

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy