W aplikacji Koleo można już płacić za pomocą Google Pay i Apple Pay. To dobra wiadomość dla osób podróżujących pociągami, które korzystają właśnie z tych narzędzi. Zakup biletu będzie szybki i prosty.

Google Pay i Apple Pay już w Koleo

Osoby, które często jeżdżą pociągami, dobrze znają typowe problemy związane z kupowaniem biletów. Kasy na dworcach nieraz są zamknięte lub są do nich bardzo duże kolejki. Z kolei automaty z biletami nie zawsze działają. Najłatwiej opłacić przejazd przez internet. Taką możliwość daje m.in. aplikacja Koleo.

Do tej pory w Koleo mogliśmy płacić kartą, kodem Blik lub środkami zgromadzonymi na wewnętrznym koncie w aplikacji. Teraz pojawiły się kolejne możliwości. Za bilety zapłacimy przy użyciu Google Pay lub Apple Pay. W przypadku, gdy dotychczas nie korzystaliście z tych form płatności, zachęcamy do zainstalowania aplikacji i sprawdzenia ich możliwości — czytamy na stronie magazyn.koleo.pl.

Czytaj także: Oto prawdziwa siła pasji – astronom amator odkrył w Układzie Słonecznym coś, czego nie znaleźli naukowcy

Żeby korzystać z Google Pay lub Apple Pay wystarczy mieć odpowiednie urządzenie z systemem iOS lub Android, konto Google lub Apple ID oraz kartę płatniczą wydaną przez bank, który współpracuje z Google lub Apple. Nowe metody płatności można wykorzystać zarówno w aplikacji mobilnej Koleo, jak i na stronie internetowej.

źródło: Magazyn Koleo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.