DuckDuckGo Email Protection

DuckDuckGo Email Protection – ochroń swoją skrzynkę przed Nigeryjskim Księciem i gorącą mamuśką

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Pomimo postępów w wykrywaniu i filtrowaniu uciążliwych adresów e-mail, spam wciąż może stanowić poważny problem. Jeszcze gorsza jest sytuacja, w której podejrzana usługa ujawnia Twój adres e-mail w szerszym internecie, potencjalnie torując drogę dla wszystkiego: od księcia z Nigerii po bogate kobiety, które się zakochały w naszym adresie e-mail. DuckDuckGo ma jednak nam pomóc rozwiązać ten problem dzięki swojej nowej usłudze Email Protection w wersji beta.

DuckDuckGo Email Protection

DuckDuckGo Email Protection

DuckDuckGo Email Protection znajduje się w zamkniętej fazie testów beta. Dlatego też zainteresowani użytkownicy będą musieli dołączyć do listy oczekujących, aby uzyskać dostęp do funkcji. Dzięki Email Protection, użytkownicy DuckDuckGo mogą wygenerować prywatny adres e-mail do użytku online. Nie jest to jednak klasyczna poczta elektroniczna. Ten będzie przekazywał wszystkie otrzymane wiadomości na zwykły adres e-mail, eliminując konieczność podawania go w usługach, które mogą wysyłać spam lub śledzić nasze zwyczaje. DuckDuckGo twierdzi, że usuwa trackery z wszelkich e-maili wysyłanych na wygenerowany adres, a następnie przekazuje je bezpośrednio na zwykły adres e-mail.

Zobacz też: Aktualizacja biblioteki HBO GO z ostatnich trzech dni. Dodano 10 super nowości!

Użytkownicy będą mogli wygenerować swój własny adres e-mail @duck.com za pomocą aplikacji mobilnej DuckDuckGo i rozszerzenia usługi. Prywatna usługa przekazywania wiadomości e-mail jest bezpłatna dla każdego, a nowe adresy e-mail @duck.com mogą być generowane na żądanie w każdej chwili, gdy potrzebny jest nowy adres. Email Protection jest częścią szerszych usług DuckDuckGo skupionych na ochronie prywatności, w tym wyszukiwarki i przeglądarki internetowej.

Źródło: SlashGear

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy