Galaxy Note 3 Neo też dostanie Lollipopa – oficjalna informacja od Samsunga

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy note 3 neo 4

Czy smartfony, które jeszcze nie dostały Lollipopa mogą na niego liczyć? Tak naprawdę jesteśmy już tuż, tuż przed premierą Androida M, ale okazuje się, że jeszcze znajdą się użytkownicy, którzy mogą czekać na Lizaka. W szczególności potwierdził to właśnie Samsung, a dokładniej ich oddział z Wielkiej Brytanii.

Koreańczycy często tworzą smartfony z dopiskiem „Neo”, a więc nieco słabsze od pierwowzoru modele, ale odświeżone pod paroma względami. Niemniej jednak to powiększa ogromną fragmentację portfolio i sprawia, że ktoś, kto zdecyduje się na zakup tego typu modelu to nie może liczyć na ciągłe i szybkie aktualizacje. Tak oto mamy Galaxy Note 3 Neo, który został przedstawiony niedługo po prezentacji topowego Note 3. Ten ostatni już może działać pod kontrolą Lollipopa, a teraz okazuje się, że ta aktualizacja także dotrze do posiadaczy właśnie modelu z dopiskiem „Neo”. Taką informację podał oddział Samsunga z Wielkiej Brytanii na odpowiedź jednego z użytkowników Galaxy Note 3 Neo.

W takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać. Jednak jak długo? Tego oczywiście nie wiadomo, ale sam fakt jest stosunkowo pozytywny. Oczywiście inne smartofny z dopiskiem „Neo” nie mają póki co liczyć na pojawienie się „Lizaka”.

Motyw