Galaxy Note 3 Neo też dostanie Lollipopa – oficjalna informacja od Samsunga

Newsy

samsung galaxy note 3 neo 4

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czy smartfony, które jeszcze nie dostały Lollipopa mogą na niego liczyć? Tak naprawdę jesteśmy już tuż, tuż przed premierą Androida M, ale okazuje się, że jeszcze znajdą się użytkownicy, którzy mogą czekać na Lizaka. W szczególności potwierdził to właśnie Samsung, a dokładniej ich oddział z Wielkiej Brytanii.

 

Koreańczycy często tworzą smartfony z dopiskiem „Neo”, a więc nieco słabsze od pierwowzoru modele, ale odświeżone pod paroma względami. Niemniej jednak to powiększa ogromną fragmentację portfolio i sprawia, że ktoś, kto zdecyduje się na zakup tego typu modelu to nie może liczyć na ciągłe i szybkie aktualizacje. Tak oto mamy Galaxy Note 3 Neo, który został przedstawiony niedługo po prezentacji topowego Note 3. Ten ostatni już może działać pod kontrolą Lollipopa, a teraz okazuje się, że ta aktualizacja także dotrze do posiadaczy właśnie modelu z dopiskiem „Neo”. Taką informację podał oddział Samsunga z Wielkiej Brytanii na odpowiedź jednego z użytkowników Galaxy Note 3 Neo.

 

W takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać. Jednak jak długo? Tego oczywiście nie wiadomo, ale sam fakt jest stosunkowo pozytywny. Oczywiście inne smartofny z dopiskiem „Neo” nie mają póki co liczyć na pojawienie się „Lizaka”.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x