ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note 5 galaxy s6 edge+ plus oficjalne grafiki prasowe

Oto grafiki prasowe Samsunga Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+ – monotonności ciąg dalszy

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy note 5 galaxy s6 edge+ plus oficjalne grafiki prasowe

Dopiero, co przedstawiłem Wam specyfikację Samsunga Galaxy Note 5, a już w Sieci zaczyna stawać się coraz popularniejsza kolejna informacja – tym razem graficzna – dotycząca tego modelu. Tym razem jednak do phabletu ze stylusem dołącza znana już nam odmiana Galaxy S6.

Tak oto na początku newsa możecie zobaczyć grafiki prasowe Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Te dwa smartfony niemalże na pewno poznamy już 13 sierpnia na zapowiedzianej przez Samsunga konferencji. Jednak co możemy wywnioskować patrząc na nadchodzące smartfony? Koreańczycy ewidentnie dali designerom wolne i wzięli po prostu na warsztat projekt Galaxy S6, a następnie go odpowiednio powiększyli i tak oto mamy dwa nowe phablety: Note 5, któremu dodano oczywiście S Pena, a także S6 Edge+. Niemniej jednak czy to może się podobać? Zwróćcie uwagę na dotykowe klawisze funkcyjne pod wyświetlaczem, które w przypadku Note’a są zdecydowanie większe od tych w smartfonie z zakrzywionym wyświetlaczem. Dodatkowo ciekawie wyglądają ramki wokół wyświetlacza w tym pierwszym urządzeniu, których praktycznie nie ma, a przy takich rozmiarach ekranu to bardzo ważna cecha.

Niemniej jednak chciałbym poznać Wasze opinie na temat takiego wyglądu Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Co sądzicie o takim rozwoju urządzeń Samsunga, gdyż zapewne kolejne smartfony będą czerpały z designu Galaxy S6.

źródło: Twitter (@evleaks)

Sprawdź najnowsze wpisy