e-fun-tablet

 

Każda z firm, które zajmują się produkcją tanich tabletów, chcąc pozyskać sobie większą renomę i przychylność klientów, stara się nadać swoim wyrobom jakąś charakterystyczną cechę odróżniającą ją od innych. Tym razem firma E Fun prezentuje nam tablet „dla mamy” za 130$.

Producent stara się przekonać potencjalnego kupującego, że jego tablet oznaczony jako Nextbook Next 7S będzie idealnym prezentem na Dzień Matki. Świadczyć o tym mają niska cena oraz zainstalowany w urządzeniu Android ICS. Reszta specyfikacji wygląda następująco:

-ekran 7 cali o rozdzielczości 800×480

-procesor 1 GHz

-4 GB wbudowanej pamięci

-odtwarzanie filmów Full HD

-WiFi

-czujnik ruchu

-przednia kamera

-port miniUSB

-slot microSD

-sklep GetJar i Noble NOOK Store

W urządzeniu niestety nie znajdziemy sklepu Google Play.

Kto z Was kupiłby taki tablet na prezent dla Waszych zapracowanych mam?

Źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.