VoLTE i VoWiFi w Heyah 01

VoLTE i VoWiFi dostępne w Heyah 01 – nowi użytkownicy mają pierwszeństwo

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W Heyah 01 pojawiła się właśnie możliwość korzystania z VoLTE oraz VoWiFi. O nowości poinformował T-Mobile, który jest operatorem sieci Heyah. Jako pierwsi z możliwości VoLTE i VoWiFi skorzystają nowi użytkownicy Heyah 01.

VoLTE i VoWiFi w Heyah 01

T-Mobile początkowo udostępnił możliwość korzystania z VoLTE i VoWiFi swoim klientom korzystającym z abonamentu. Wiosną usługi zaczęły być dostępne w T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i w taryfach typu MIX magentowego operatora. Bez możliwości korzystania ze wspomnianych technologii pozostali tylko użytkownicy Heyah 01, ale właśnie to się zmienia.

Ze wspomnianych technologii już teraz mogą korzystać nowi użytkownicy Heyah 01, którzy odbiorą swoją kartę SIM od kuriera, z paczkomatu InPost, z punktu odbioru DHL w Żabce, w Inmedio lub w ABC. Korzystanie z VoLTE i VoWiFi jest bezpłatne i nie pomniejszy pakietu danych. Co z osobami, które już od jakiegoś czasu są w Heyah 01? VoLTE i VoWiFi będą dla nich dostępne w ciągu dwóch tygodni.

Czytaj także: Viaplay trafi do oferty Vectry – faktycznie platforma zamierza zdominować rynek

Dzięki nowym usługom można rozmawiać przez telefon oraz wysyłać SMS-y i MMS-y w miejscach, w których dotychczas było to utrudnione. VoLTE sprawia, że jakość połączenia jest lepsza, niż w przypadku 2G i 3G. Technologia ta ma jeszcze jedną istotną zaletę — pozwala kontynuować przesyłanie danych w sieci LTE podczas trwającej rozmowy.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy