W Heyah 01 pojawiła się właśnie możliwość korzystania z VoLTE oraz VoWiFi. O nowości poinformował T-Mobile, który jest operatorem sieci Heyah. Jako pierwsi z możliwości VoLTE i VoWiFi skorzystają nowi użytkownicy Heyah 01.

VoLTE i VoWiFi w Heyah 01

T-Mobile początkowo udostępnił możliwość korzystania z VoLTE i VoWiFi swoim klientom korzystającym z abonamentu. Wiosną usługi zaczęły być dostępne w T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i w taryfach typu MIX magentowego operatora. Bez możliwości korzystania ze wspomnianych technologii pozostali tylko użytkownicy Heyah 01, ale właśnie to się zmienia.

Ze wspomnianych technologii już teraz mogą korzystać nowi użytkownicy Heyah 01, którzy odbiorą swoją kartę SIM od kuriera, z paczkomatu InPost, z punktu odbioru DHL w Żabce, w Inmedio lub w ABC. Korzystanie z VoLTE i VoWiFi jest bezpłatne i nie pomniejszy pakietu danych. Co z osobami, które już od jakiegoś czasu są w Heyah 01? VoLTE i VoWiFi będą dla nich dostępne w ciągu dwóch tygodni.

Czytaj także: Viaplay trafi do oferty Vectry – faktycznie platforma zamierza zdominować rynek

Dzięki nowym usługom można rozmawiać przez telefon oraz wysyłać SMS-y i MMS-y w miejscach, w których dotychczas było to utrudnione. VoLTE sprawia, że jakość połączenia jest lepsza, niż w przypadku 2G i 3G. Technologia ta ma jeszcze jedną istotną zaletę — pozwala kontynuować przesyłanie danych w sieci LTE podczas trwającej rozmowy.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.