ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Viaplay start

Viaplay trafi do oferty Vectry – faktycznie platforma zamierza zdominować rynek

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Viaplay dopiero wejdzie do Polski, ale już wiadomo, że będzie go można dodawać także do oferty Vectry. Widać więc, że szumne zapowiedzi o tym, że nowy streaming chce wejść na polski rynek „na mocno”, wcale nie były przesadzone. Teraz liczy się to, by dostęp do treści był dostępny praktycznie wszędzie, a Viaplay bardzo na tym zależy.

Viaplay trafi do oferty Vectry

Viaplay Vectra

Swój start Viaplay zapowiedziało na 3 sierpnia i od tego też dnia klienci Vectry będą mogli dodawać subskrypcję do swoich usług. Chodzi o pakiety, które oferują dostęp do telewizji, Internetu czy abonamentu na telefon. Sama aplikacja Viaplay ma być także dostępna na TV Smart 4K Box,  czyli dekoderach, które znajdują się w ofercie Vectry. Dostęp do Viaplay będzie także z platformy TV Smart, czyli faktycznie streaming dało się będzie oglądać wszędzie. Cena miesięcznego dostępu ma wynosić 34 złote.

Umowa zawarta z największym operatorem telewizji kablowej w Polsce, pokazuje długoterminowe zaangażowanie serwisu streamingowego Viaplay oraz chęć dotarcia do lokalnych odbiorców. Na wszystkich rynkach, na których działamy, naszym kluczowym priorytetem jest zapewnienie jak najszerszego dostępu do platformy Viaplay. Porozumienie z Vectrą daje nam wile możliwości. Cieszymy się, że będziemy mogli powitać klientów Vectry i zaproponować im unikalną ofertę w obszarze streamingu. Wkrótce będziemy także mogli ogłosić nasze kolejne partnerstwa w Polsce.

Kim Poder, CCO NENT Group

Zobacz też: Samsung Galaxy S20 FE w bardzo dobrej cenie od T-Mobile.

Naszą misją jest wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewniać im dostęp do najlepszej rozrywki w oparciu o najnowsze technologie. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że jako jedni z pierwszych podpisaliśmy umowę z Nordic Entertainment Group (NENT Group) w Polsce. Viaplay to kolejny, bardzo atrakcyjny serwis dla miłośników kina i sportu w portfolio produktowym naszej firmy. Dzięki usłudze TV Smart nasi Klienci mogą zabrać ze sobą również Viaplay wszędzie tam, gdzie jest Internet na terytorium Polski i UE.

Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Źródło: Viaplay informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy