ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi redmi buds 3 pro niska cena promocja

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro w najniższej cenie tylko dzisiaj, a to nie wszystko!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Dzisiaj producenci urządzeń mobilnych śmiało atakują rynek akcesoriów wszelkiej maści. Wraz ze zniknięciem gniazda słuchawkowego z większości smartfonów pojawił się popyt na bezprzewodowe rozwiązania. Xiaomi z Redmi nie mogli stać z boku, więc dzisiaj w ofercie obu marek znajdziemy różne, ciekawe propozycje. Jedną z nich jest tytułowy model Redmi Buds 3 Pro, które od dzisiaj dostępne są w wyjątkowej promocji na AliExpress. Redmi zawsze było tanie, ale skoro może być tańsze, to… czemu nie skorzystać?

Kup słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Pro w śmiesznie niskiej cenie

xiaomi redmi buds 3 pro niska cena promocja

Redmi Buds 3 Pro to jedne z wyżej notowanych, bezprzewodowych słuchawek w portfolio tej marki. Oferują one hybrydową redukcję hałasów (ANC), które pozwalają wyciszyć dźwięki otoczenia o 35 dB. Za sprawą nowoczesnych technologii na czele z Bluetooth 5.2 możemy być też pewni o jakość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Do tego dochodzi długi czas pracy, bo aż do 28 godzin, który możemy szybko wydłużać. W końcu 10 minut ładowania przekłada się na 3 godziny słuchania muzyki. Przy tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby regenerować ogniwo bez kabli.

Tymczasem przejdźmy do samej promocji, która sprawia, że Redmi Buds 3 Pro możemy kupić wyjątkowo tanio, bo za 39,99 dolarów, co wraz z potencjalnym VAT-em przekłada się na niecałe 200 złotych. Wystarczy, że wejdziecie na AliExpress (Klik!), gdzie już możecie zobaczyć niższą cenę w postaci 49,99 dolarów, podczas gdy normalnie słuchawki kosztują 59,99 dolarów. Dodatkowa obniżka sprowadza się do kuponu stoiska o wartości 10 dolarów, który znajdziecie pod przyciskiem, jak na załączonym powyżej obrazku.

Zobacz też: Tanie klucze Windows znikną z Allegro — wchodzi ważna zmiana w regulaminie!

Tym sposobem jeśli szukacie akurat bezprzewodowych słuchawek, to warto skorzystać z omawianej promocji na Redmi Buds 3 Pro. A nuż może się okazać, ze w ramach zakupu wylosujecie dodatkowy bonus. Promocja przewiduje także dodatkowe atrakcje w postaci 20 odkurzaczy pionowych Xiaomi Solo 10, 200 powerbanków i 100 plecaków tej samej firmy w ramach losowania.

Sprawdź najnowsze wpisy