gdzie jest dziecko t-mobile

Nowa oferta internetu domowego w T-Mobile – zasady i ceny

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Dziś T-Mobile ogłosił, jak wygląda jego nowa oferta internetu domowego. Poznaliśmy jej najważniejsze zasady oraz ceny. Operator proponuje znacznie lepsze warunki klientom, którzy mają u niego abonament komórkowy.

Nowa oferta internetu domowego w T-Mobile

Magentowy operator proponuje domowy internet mobilny lub światłowód w zależności od lokalizacji. Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje do tego odpowiednią ofertę — czytamy w komunikacie dotyczącym internetu domowego w T-Mobile.

W ofercie magentowego operatora mamy trzy opcje do wyboru:

  • S (światłowód z prędkością do 300 Mb/s, routerem i jego instalacją w cenie abonamentu i trzema miesiącami za darmo lub internet mobilny LTE z prędkością do 30 Mb/s)
  • M (światłowód z prędkością do 600 Mb/s, routerem i jego instalacją w cenie abonamentu i trzema miesiącami za darmo lub internet mobilny LTE z prędkością do 60 Mb/s)
  • L (światłowód z prędkością do 900 Mb/s, routerem i jego instalacją w cenie abonamentu i trzema miesiącami za darmo lub internet mobilny LTE z prędkością do 90 Mb/s)

Po uwzględnieniu rabatów za zgody marketingowe i e-fakturę miesięczna cena internetu domowego w opcji S to 60 zł, M – 70 zł, a L – 90 zł. Klienci posiadający abonament komórkowy w T-Mobile zapłacą jednak o 20 zł mniej za każdą z opcji.

T-Mobile ujednolicił również wszystkie zniżki w ofercie Korzyści dla domu. Szczegóły na powyższej grafice. Oprócz tego każdy, kto skorzysta z oferty internetu domowego, może dokupić za 10 zł miesięcznie internet mobilny (20 GB w przypadku opcji S, 30 GB w przypadku opcji M, 50 GB przy wcześniejszym zakupie opcji L).

Czytaj także: Oppo zapowiada nowy rodzaj ładowania smartfonów – szykuje się rewolucja?

Magentowy operator oferuje też przenośny wzmacniacz sygnału i domowy system Mesh Wi‑Fi. To propozycje dla osób, które chcą korzystać z internetu w miejscu ze słabszym zasięgiem.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy