WhatsApp - kasowanie konta innych użytkowników

WhatsApp dostaje nową i zarazem świetną funkcję, która ułatwi życie wielu użytkownikom

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

WhatsApp to niesłychanie popularny komunikator internetowy, który mimo afery z ostatnich miesięcy związanej z prywatnością, wciąż przyciąga nowych użytkowników. Facebook nie spoczywa na laurach i cały czas ulepsza swoją aplikację; dziś dowiedzieliśmy się, że jej użytkownikom jest już udostępniana nowa i zarazem świetna funkcja. Wiele osób z pewnością się z niej ucieszy.

Nowa funkcja w WhatsAppie dotyczy rozmów grupowych

WhatsApp dołączanie do trwających rozmów grupowych

WhatsApp jest obecny na rynku od dawna i nie można powiedzieć, by aplikacja stała w miejscu. Facebook właśnie poinformował, że nowa funkcja w tytułowym komunikatorze jest już udostępniana jego użytkownikom. Konkretniej mowa o możliwości dołączania do rozmów grupowych, które już trwają. Nie da się ukryć, że nie jest to przesadnie skomplikowana funkcja, choć nie można jej odmówić użyteczności. Od teraz nic wielkiego się nie stanie, jeśli spóźnimy się o kilka minut, bo wciąż będziemy mogli dołączyć do konwersacji.

Zobacz także: Twitter przyjaźniejszy nowym użytkownikom – zalogujemy się za pomocą Google

Aż ciężko uwierzyć, że ta niezwykle użyteczna nowość pojawiła się w WhatsAppie dopiero teraz. Niemniej jednak jak to mówią – lepiej późno niż później. Według Facebooka omawiana funkcja ma skłonić użytkowników do bardziej spontanicznych konwersacji. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że od teraz przed dołączeniem do rozmowy będzie można podejrzeć, kto w niej uczestniczy. A wy korzystacie z WhatsAppa, czy wolicie inne tego typu komunikatory? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy