DISGO_LOGO

 

Wygląda na to, że jeszcze długo rynek tanich tabletów nie nasyci się i przez jakiś czas nadal na rynku pojawiać się będą budżetowe urządzenia z Zielonym Robotem. Swoja część tortu chce uszczknąć dla siebie także irlandzka firma Disgo, prezentując tablet 8104.

Urządzenie ma posiadać w standardzie Androida 4.0, jednak bez dostępu do Google Play. Potencjalna cena urządzenia, które będzie można nabyć poprzez internetowe serwisy aukcyjne, wynosić ma 149 funtów.

Disgo-Tablet-8104-Tablet

Specyfikacja techniczna wygląda następująco:

-pojemnościowy ekran 10,1 cala w rozdzielczości 1024×600

-procesor Boxchip Cortex-A8 o zegarze 1,2 GHz

-512 MB RAM

-4 GB ROM

-przednia kamera VGA

-slot microSD

-WiFi w standardzie 802.11a/b/g/n

-bateria 6500 mAh

Jak podoba się Wam nowy produkt Irlandczyków?

Źródło: androidadvices

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.