Netia 3 miesiące za darmo Internet TV

Netia daje 3 miesiące za darmo na Internet i TV – jest też oferta na telefon

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Netia wystartowała z nową ofertą, gdzie pierwsze 3 miesiące można mieć za darmo. Oczywiście są pewne warunki, które trzeba spełnić, ale w tym przypadku ograniczają się one do widełek finansowych. Nowa oferta dostępna będzie bowiem dopiero od odpowiedniego pułapu. Jakie są więc ceny za Internet w pakiecie z telewizją i ile trzeba za to zapłacić?

Netia – 3 miesiące za darmo

Netia 3 miesiące za darmo Internet TV

Będąc nowym klientem Netii, można teraz liczyć na ciekawą promocję. Pierwsze trzy miesiące korzystania z Internetu oraz telewizji będą bowiem darmowe. Dostępne są trzy opcje do wyboru, więc każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

  • 60 złotych miesięcznie (od 4. miesiąca) – Internet do 300 Mb/s (pobieranie do 50 Mb/s), Pakiet M (99 kanałów)
  • 70 złotych miesięcznie (od 4. miesiąca) – Internet do 600 Mb/s (pobieranie do 100 Mb/s), Pakiet M (99 kanałów)
  • 80 złotych miesięcznie (od 4. miesiąca) – Internet do 1 Gb/s (pobieranie do 300 Mb/s), Pakiet M (99 kanałów)

Powyższe ceny za abonament obowiązują w momencie zaakceptowania zgody marketingowej oraz korzystania z e-faktury. Umowy podpisuje się na okres 24 miesięcy. Pakiet telewizyjny zawiera 99 kanałów, a 60 z nich ma być w jakości HD. Wśród kanałów znajdziemy m.in. Polsat, TVN, TVN Fabuła, WP.TV, Travel czy TLC. Można także dobrać do tego większy zestaw kanałów (Pakiet L – 138 kanałów) za niewiele więcej. Pakiet dostępu do Internetu do 300 Mb/s kosztuje wtedy od 4. miesiąca 90 zł miesięcznie. Kolejne zestawy kosztują odpowiednio 100 zł (do 600 Mb/s) i 110 zł miesięcznie (do 1 Gb/s).

Zobacz też: Co ciekawego pojawi się w HBO Go w sierpniu?

Abonenci Netii mogą też wykupić usługi mobilne od operatora, a przenosząc numer z innej sieci, także mają otrzymać 3 miesięce na start gratis.

Promocja obejmuje tyle kart SIM ile klient potrzebuje dla swojej rodziny, dobierając taryfę w zależności od potrzeb, włącznie z taryfami z dostępem do najszybszej w Polsce sieci 5G. Przykładowo taryfa 5G o nazwie „Super” za 35 zł miesięcznie, zawiera nielimitowane połączenia głosowe, SMSy i MMSy w Polsce i UE oraz pakiet 30 GB danych w kraju i 4,5 GB w UE. Dostęp do technologii 5G zapewnia również najbogatsza taryfa o nazwie „VIP ” (nielimitowane połączenia i aż 72 GB danych w Polsce i 7 GB w UE) za 50 zł miesięcznie.

Netia informacja prasowa

Źródło: Netia informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy