google-glass

 

To, co widzicie wyżej to oczywiście pierwsze wydanie inteligentnych okularów od Google. Jednak pomimo że nie weszły one do masowej sprzedaży to wszystko ze względu na to, że Amerykanie po prostu uznali, iż to nie jest jeszcze finalna wersja, a także być może przez to, że niewielu by się zdecydowało na kupno tak drogiego urządzenia.

 

Mimo wszystko to nie jedyny taki projekt Google, który jest rozwijany z myślą, że nieprędko pojawi się w sprzedaży. Jednak oficjalnie wiemy, że Amerykanie szykują już drugą odmianę swoich inteligentnych okularów. Póki co niewiele o nich wiemy, ale dzisiaj do Sieci trafiły ciekawe zdjęcia, a oto jedno z nich:

 

google glass 2nd gen nowe druga generacja same

 

Robak? Makaron? Skojarzeń może być wiele i ciężko wyobrazić sobie takie okulary zaczepione na uchu toteż na szczęście chwilę później mogliśmy ujrzeć następujące zdjęcie:

 

google glass 2nd gen nowe druga generacja

 

Ewidentnie Google idzie w minimalizm, któremu brakuje konkurencji (chociażby Sony). Czego możemy spodziewać się nowego? Niestety, tego typu projektu amerykańskiego giganta są bardzo dobrze pilnowane, a dodatkowo na tym etapie ciężko cokolwiek nowego znaleźć toteż musimy jeszcze trochę poczekać na rozwój sytuacji. Jednak czy inteligentne okulary są faktycznie przyszłością według Was?

 

 

źródło: G+ (Tim Moore)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.