honor magic 2 3d specyfikacja design cena premiera

Honor Magic3 i Magic3 Pro w drodze — ceny i kluczowe funkcje już w Sieci

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Honor powoli się odradza po teoretycznym odejściu od Huawei. Poznajemy kolejne modele, które mogą korzystać z Usług Google, choć wciąż czekamy na ich debiut w Polsce. Mowa dokładniej o serii Honor 50, która oficjalnie zadebiutowała miesiąc temu. Niemniej czekamy także na premierę flagowych modeli z rodziny Magic. W drodze są dwa smartfony — Honor Magic3 i Magic3 Pro, które mają oferować topowe rozwiązania. Część z nich właśnie poznaliśmy wraz z przewidywanymi cenami. W takim razie dowiedzmy się, czy mogą to być łakome kąski także w Polsce.

Honor Magic3 i wersja Pro mogą zaskoczyć wielu swoimi funkcjami oraz ceną

honor magic3 pro cena specyfikacja wyglad funkcje

Na początku tekstu możecie oglądać Honora Magic 2, który zadebiutował pod koniec 2018 roku. Smartfon wyróżniał się rozsuwaną obudową, na którą jeszcze była moda w tamtych czasach. Dzisiaj nie spodziewamy się, że firma pójdzie tym samym torem, co poniekąd ma potwierdzać powyższy design, na który naturalnie jeszcze warto patrzeć z przymrużeniem oka. W końcu nie wiemy, jak dalece mija się on z prawdziwymi planami Honora.

Tymczasem przejdźmy do części technicznej, która trafiła do Sieci. Przede wszystkim Honor Magic3 Pro ma oferować aparat schowany za ekranem 1228p z zakrzywionymi krawędziami. Bazowy model ma prezentować obraz w wyższej rozdzielczość (2772×1334) na 6,76-calowym wyświetlacz. W tym przypadku pojawić się mają dwa aparaty do selfie w wycięciu na wzór Huawei P40 Pro. Za moc obliczeniową w przypadku modelu Pro ma odpowiadać Snapdragon 888+. Z kolej jego ładowanie przewodowe ma oferować moc aż 100 W, a bezprzewodowe 50 W. W obu przypadkach nie wiadomo, czy bazowy model będzie równie mocny. Aparaty — tutaj Magic3 Pro wyróżni się teleobiektywem-peryskopem z 100x hybrydowym zoomem. Magic3 ma mieścić na obudowie po prostu 4 aparaty, ale bez dalszych szczegółów.

Co z cenami? Honor Magic3 ma kosztować w Chinach 4000 CNY, czyli około 2400 złotych. Z kolei cena mocniejszego Magic3 Pro już jest przewidywana na 5000 CNY, a więc niecałe 3000 złotych. Naturalnie w momencie, gdyby oba urządzenia trafiły do Polski, można spokojnie spodziewać się nawet podwojenia tych kwot.

Zobacz też: Oto jak będzie wyglądał OnePlus Nord 2 5G – firma ujawniła design nadchodzącego smartfona.

Wszelkie niewiadome zostaną rozwiane 12 sierpnia, kiedy to Honor już oficjalnie zaprasza na wydarzenie, na którym właśnie poznamy modele Magic3 i Magic3 Pro. Oczywiście do tego czasu jeszcze może sporo informacji przedostać się do Sieci, więc śledźcie nas na bieżąco, jeśli nie chcecie nic przegapić.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy