Za niecały miesiąc odbędzie się wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów Samsunga. Niezależnie, czy mówimy o urządzeniach mobilnych, zegarkach, czy też akcesoriach pokroju słuchawek bezprzewodowych — wszyscy znajdą coś dla siebie. Nadchodzące Unpacked przyniesie nam wszystkiego po trochu. Ostatnio mogliście nieco więcej dowiedzieć się na temat składanych smartfonów, a teraz na pierwszy plan idą słuchawki Galaxy Buds2, które Samsung mniej lub bardziej specjalnie ujawnił w swojej aplikacji do obsługi akcesoriów. W takim razie zobaczmy, co nas czeka

Samsung Galaxy Buds2 ujawnione przez producenta w jego własnej aplikacji

Powyżej możecie zobaczyć wszystkie wersje kolorystyczne Galaxy Buds2, które szykuje Samsung. Pokrywają się one z wcześniejszym przeciekiem, w ramach którego możecie poznać wygląd wszystkich urządzeń z nadchodzącego Unpacked z każdej strony. Jak to się stało, że Koreańczycy udostępnili dzisiejsze grafiki tak przedwcześnie? Oczywiście to nie był celowy zabieg, a zwykła dociekliwość osób w szperaniu w aplikacjach. Oficjalnie dostęp do tych danych jest zablokowany, ale rozebranie programu na czynniki pierwsze pozwoliło na ujawnienie szczegółów. W podobny sposób do Sieci przedostały się także poprzednie słuchawki Samsunga — Galaxy Buds Pro.

samsung galaxy buds 2 ujawnione wyglad aplikacja

Tym sposobem dowiadujemy się, że Galaxy Buds2 pozwolą dobrać sterowanie po swojemu na zasadzie pojedynczych, podwójnych, potrójnych kliknięć oraz kliknięcia i przytrzymania. Nie zabraknie ANC z możliwością słuchania dźwięków z zewnątrz oraz predefiniowanych ustawień dźwięku. Tym samym wszystko wygląda standardowo, choć Samsung może jeszcze ukrywać kilka niespodzianek na dzień premiery.

Zobacz też: Samsung wyniesie obudowy Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 na wyższy poziom — woda nie będzie straszna.

Nadchodzące Unpacked odbędzie się 11 sierpnia, gdzie oprócz Galaxy Buds2 poznamy także Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold3 i Z Flip3, a także serię smartwatchy Galaxy Watch4. Tym sposobem jest na co czekać, ale co najbardziej Was interesuje w tej grupie urządzeń?

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.