Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej generacji serii urządzeń od OnePlusa. Serii, która ma być tańsza, ale wciąż bardzo interesująca dla odbiorców. OnePlus Nord 2 5G to model, który w dużej mierze ujawnił już sam producent. Poznaliśmy wiele elementów ze specyfikacji, a teraz do gry wchodzi wygląd. Firma postanowiła pokazać design OnePlus Nord 2 5G w dosyć niecodzienny sposób, ale w pełni wystarczający, aby ocenić, czego tak naprawdę powinniśmy oczekiwać.

Miętowy OnePlus Nord 2 5G zdradza swój wygląd

W dosyć specyficzny plakat z gatunku sci-fi został wkomponowany OnePlus Nord 2 5G. Dokładniej jego tył, bo umówmy się, że fronty dzisiejszych smartfonów niewiele znaczą i nie są na tyle unikalne. Nadchodzący model matematycznej firmy pokazuje się w miętowym wydaniu. Na środku dojrzymy logo producenta, ale oko przyciąga wyspa z aparatami. Widać, że główną rolę będą odgrywały dwa obiektywy, z czego jeden ma być bezpośrednio zaciągnięty z OnePlus 9 – Sony IMX766 z OIS. Drugim prawdopodobnie będzie obiektyw szerokokątny, ale bez znanych konkretów. Pod nimi zauważymy diodę doświetlającą oraz trzecią matrycę. Patrząc na jej rozmiar, prawdopodobnie będzie to dodatek pokroju 2 MPx dla ujęć makro. Cała wyspa nie sprawia wrażenia ogromnej, jak i sam smartfon, który ma oferować 6,43-calowy wyświetlacz.

Zobacz też: HTTPS-First, czyli poznajcie nowy sposób Google na zwiększenie bezpieczeństwa w Chrome.

Z innych ujawnionych smaczków warto pamiętać, że OnePlus Nord 2 5G będzie pierwszym smartfonem firmy z układem MediaTeka na pokładzie. Oficjalna premiera jest tuż za rogiem, bo odbędzie się 22 lipca, czyli w najbliższy czwartek. Wtedy też ogłoszeni zostaną szczęśliwcy, którzy będą mogli przetestować omawiany smartfon i nadchodzące słuchawki OnePlus Buds Pro.

Źródło: OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.