oneplus nord 2 5g wyglad design kolor

Oficjalny wygląd OnePlus Nord 2 5G ujawniony! Fani mięty, łączcie się

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej generacji serii urządzeń od OnePlusa. Serii, która ma być tańsza, ale wciąż bardzo interesująca dla odbiorców. OnePlus Nord 2 5G to model, który w dużej mierze ujawnił już sam producent. Poznaliśmy wiele elementów ze specyfikacji, a teraz do gry wchodzi wygląd. Firma postanowiła pokazać design OnePlus Nord 2 5G w dosyć niecodzienny sposób, ale w pełni wystarczający, aby ocenić, czego tak naprawdę powinniśmy oczekiwać.

Miętowy OnePlus Nord 2 5G zdradza swój wygląd

W dosyć specyficzny plakat z gatunku sci-fi został wkomponowany OnePlus Nord 2 5G. Dokładniej jego tył, bo umówmy się, że fronty dzisiejszych smartfonów niewiele znaczą i nie są na tyle unikalne. Nadchodzący model matematycznej firmy pokazuje się w miętowym wydaniu. Na środku dojrzymy logo producenta, ale oko przyciąga wyspa z aparatami. Widać, że główną rolę będą odgrywały dwa obiektywy, z czego jeden ma być bezpośrednio zaciągnięty z OnePlus 9 – Sony IMX766 z OIS. Drugim prawdopodobnie będzie obiektyw szerokokątny, ale bez znanych konkretów. Pod nimi zauważymy diodę doświetlającą oraz trzecią matrycę. Patrząc na jej rozmiar, prawdopodobnie będzie to dodatek pokroju 2 MPx dla ujęć makro. Cała wyspa nie sprawia wrażenia ogromnej, jak i sam smartfon, który ma oferować 6,43-calowy wyświetlacz.

Zobacz też: HTTPS-First, czyli poznajcie nowy sposób Google na zwiększenie bezpieczeństwa w Chrome.

Z innych ujawnionych smaczków warto pamiętać, że OnePlus Nord 2 5G będzie pierwszym smartfonem firmy z układem MediaTeka na pokładzie. Oficjalna premiera jest tuż za rogiem, bo odbędzie się 22 lipca, czyli w najbliższy czwartek. Wtedy też ogłoszeni zostaną szczęśliwcy, którzy będą mogli przetestować omawiany smartfon i nadchodzące słuchawki OnePlus Buds Pro.

Źródło: OnePlus

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy