ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play obniża abonament

Play obniża abonament i dorzuca telefony za 1 zł – niestety, nie dla obecnych klientów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Play obniża teraz abonament dla tych, którzy zdecydują się przejść do fioletowego operatora. Oprócz samej obniżki ceny, Play wprowadza także smartfony, które będzie można dostać od złotówki. Urządzeń do wyboru jest całkiem sporo, choć nie wszystkie z nich będą w abonamencie takie tanie. Co dokładnie ma do zaoferowania Play?

Play obniża abonament

Teraz dla osób przenoszących numer do Play, dostępna będzie nowa opcja abonamentowa. Można mieć abonament i smartfon w cenie 50 złotych miesięcznie. Usługa zawiera nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy, a do tego dochodzi 8 GB Internetu. Dodatkowo Play oferuje dostęp do Tidal na 3 miesiące oraz możliwość dobrania telefonu od złotówki. Poprzednia cena takiego abonamentu wynosiła 65 złotych, więc mamy tutaj faktycznie solidną obniżkę. Wśród modeli, które możemy dostać za złotówkę są Xiaomi Redmi 9, Motorola Moto G10 czy Samsung Galaxy A12.

W ofercie znajdziemy oczywiście znacznie więcej modeli, które mogą być nasze w promocyjnej cenie. Dostępne są także sprzęty, które będą nas kosztować więcej na start, a wśród nich Samsung Galaxy S21 za 3999 złotych lub OnePlus 8T za 2339 złotych (więcej modeli tutaj). We wszystkich przypadkach umowa z Play obowiązywała będzie na okres 24 miesięcy. Czy to atrakcyjna oferta dla osób, które przenoszą numer? Wiele zależy od tego, czego oczekują od oferty. Można mieć taniego smartfona, ale jednocześnie liczba GB dawana przez Play nie jest zbyt zachęcająca.

Zobacz też: Na kartę czy abonament – szybkie badanie oferty operatorów.

Ostatnie kwartały nie były dla Play zbyt łaskawe. Wielu klientów opuściło operatora i przeniosło się do konkurencji. Widać więc, że Play robi wszystko, by przyciągnąć do siebie tych, którzy uciekają od innych operatorów. Czy uda się przyciągnąć nowych użytkowników taką ofertą, jak tutaj opisana? Czas pokaże.

Źródło: Play informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy