Huawei-MediaPad-Tablet

 

Nierzadko w androidowym światku zdarza się, że tanie, słabe sprzętowo tablety szybciej otrzymują aktualizację do najnowszej wersji systemu aniżeli ich drożsi bracia, sprzedawani w cenie powyżej tysiąca złotych. Do grona „chińczyków” wyposażonych w Lodową Kanapkę dołączył właśnie MediaPad S7 produkcji Huawei.

Tablet, który dotąd pracował na Androidzie Honeycomb w wersji 3.2, może zostać zaktualizowany tylko poprzez specjalne narzędzie dla komputerów PC, jako iż aktualizacja nie została wypuszczona w formie bezprzewodowej jako OTA. Oprogramowanie znajduje się tutaj.

Najnowsze partie tabletu sprzedawane są z już fabrycznie zainstalowanym Androidem Ice Cream Sandwich.

źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.