T-Mobile wakacyjny pakiet

Wakacyjny pakiet 5 GB od T-Mobile – jak odebrać bonus?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ma dla swoich klientów prezent w ramach cyklicznej akcji Happy Fridays — to wakacyjny pakiet internetu. W prosty sposób można odebrać 5 GB do wykorzystania na terenie Polski. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Jak aktywować wakacyjny pakiet 5 GB od T-Mobile?

T-Mobile wakacyjny pakiet

Bezpłatny pakiet 5 GB można aktywować od jutra (16.07.2021) do niedzieli (18.07.2021). Skorzystać mogą zarówno osoby posiadające ofertę typu MIX lub na kartę, jak i ci, którzy mają abonament w T-Mobile. To kolejna odsłona cyklicznej akcji Happy Fridays, w ramach której osoby z numerem w T-Mobile co tydzień otrzymują bonusy od operatora.

Tradycyjnie promocyjny pakiet można aktywować na dwa sposoby. Pierwszy to zlecenie aktywacji bonusu w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Drugi polega na wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Magentowy operator włączy nam bonusowe 5 GB w ciągu 72 godzin od otrzymania zlecenia.

Czytaj także: Odkup smartfonów w T-Mobile – proces, który ma pomóc planecie

Jak długo można korzystać z promocyjnego pakietu? To zależy od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. Jeśli mamy ofertę typu MIX lub na kartę, to na wykorzystanie 5 GB dostajemy 7 dni. Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku osób z abonamentem. Te mogą korzystać z bonusu do końca okresu rozliczeniowego.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy