Netflix udogodnienia rodzice

Netflix wprowadza udogodnienia dla rodziców – wybieranie odpowiednich treści będzie prostsze

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Netflix wprowadzi w Polsce udogodnienia dla rodziców bądź opiekunów dzieci, by ci mogli łatwiej wybierać odpowiednie treści do oglądania. To może być całkiem dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie śledzą trendów i nie do końca wiedzą, co może się podobać ich dzieciom. Do tego jedno z udogodnień ma być czymś, co pozwoli na lepsze budowanie więzi między rodzicami a dzieckiem.

Netflix i udogodnienia dla rodziców

Netflix udogodnienia rodzice
Fot. Netflix

Netflix to ogromna platforma VOD, na której znajdziemy także bardzo dużo treści dla najmłodszych. Rodzice lub opiekunowie, którzy współdzielą takie konto z dzieckiem, dostaną w piątek specjalnie stworzony biuletyn. Właściciele konta co dwa tygodnie będą dostawali wiadomości, gdzie będzie można przeczytać o nowościach na platformie, ale znajdzie się tam także miejsce na podsumowanie aktywności na koncie. W ten sposób będzie można dowiedzieć się więcej o tym, co lubi nasza pociecha lub co warto jeszcze obejrzeć. W takim zestawieniu znajdą się:

  • Rekomendacje przygotowane na podstawie ulubionych filmów, seriali i programów dziecka.
  • Kolorowanki do druku i zabawy inspirowane postaciami z filmów i seriali wybieranych przez młodego widza.
  • Najbardziej trafione tematy do rozmów z dzieckiem, bazującą na kategoriach programów, które dziecko ogląda najchętniej (np. naukowe, o przyjaźni).
  • Wskazówki dotyczące korzystania z profilu “Dzieci” w serwisie Netflix.

Zobacz też: W T-Mobile startuje odkup smartfonów – co trzeba o nim wiedzieć?

Netflix udogodnienia rodzice
Fot. Netflix

Kolejnym udogodnieniem dla rodziców, które wprowadzi Netflix, będzie lista TOP 10. Ta pojawi się na profilach stworzonych dla dzieci, więc będzie można łatwo sprawdzić, które produkcje są najczęściej wybierane i oglądane. Te udogodnienia z pewnością pomogą rodzicom, którzy nie do końca wiedzą, co włączyć swoim pociechom lub chcą wiedzieć, co te dokładnie oglądają.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy