asus-logo

 

Oczekiwana przez bardzo wiele osób hybryda telefonu i tabletu w dość ciekawej formie – ASUS Padfone – prawdopodobnie nie zostanie wydane w najbliższym czasie. ASUS zapowiadał premierę na przełomie kwietnia i maja, ale wiele wskazuje na to, że termin ten ulegnie przesunięciu.

Na swoim indonezyjskim profilu Twitter ASUS dał do zrozumienia, że powodem takiego obrotu sprawy są utrudnienia w dostawach procesora Qualcomm Snapdragon S4, w który ma zostać wyposażone najnowsze dziecko koncernu.

qualcomm-s-shortage-could-delay-asus-padfone

Firma najwyraźniej nie chce wypuszczać produktu z innym układem niż ten Qualcomma, bowiem ma on być bardzo wydajną jednostką dzięki zastosowaniu dwóch rdzeni Krait, opartych na architekturze Cortex-A15.

Zapowiada się zatem wydłużony okres oczekiwania na nowe, innowacyjne urządzenie ASUSa. Miejmy nadzieję, że spełni ono pokładane w nim nadzieje.

Źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.