Tag Hauer Super Mario smartwatch

Smartwatch dla hydraulików – TAG Heuer docenia Super Mario

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Już 15 lipca zobaczymy w pełni smartwatch od TAG Heuer, który powstał we współpracy z Nintendo. Sprzęt ma uhonorować postać Mario, czyli wąsatego hydraulika. Nawiązania do Super Mario są widoczne gołym okiem, choć to raczej smartwatch dla wielbicieli samej gry, niż faktycznie sprzęt, który wniesie cokolwiek nowego.

TAG Heuer i Nintendo – smartwatch Super Mario

Tag Hauer Super Mario smartwatch
Fot. TAG Hauer

Limitowane edycje urządzeń to zawsze gradka dla fanów. Takie sprzęty robiło m.in. OnePlus, które wybrało do tego grę Cyberpunk 2077. Mieliśmy taki smartwatch, ale także i specjalną wersję smartfona. Teraz podobne rozwiązanie proponuje TAG Heuer, a inteligentny zegarek zostanie w pełni zaprezentowany 15 lipca. Wtedy też poznamy jego cenę, ale ta ma ponoć wynosić 2150 dolarów, czyli ponad 8300 złotych. Dość sporo za smartwatch, ale fani Super Mario mogą być nim zachwyceni. Warto tutaj dodać, że jak przystało na limitowaną edycję, zegarków nie będzie zbyt dużo. Ma się ich pojawić około 2 tysięcy.

Smartwatch Super Mario od TAG Heuer powstanie na bazie już istniejących modeli, więc działał będzie na platformie Wear OS od Google. Do tego dojdzie oczywiście możliwość pomiarów tętna czy śledzenia z wykorzystaniem modułu GPS. Wyświetlacz pokryty zostanie szkłem szafirowym, więc wysoka cena przestaje już tak dziwić. Na samej kopercie znajdziemy liczne nawiązania do serii gier z Mario, a tych nie zabraknie także w kwestii tarcz. Dodatkowo Mario będzie z nami biegał i rósł w siłę, jak będziemy pobijali kolejne rekordy podczas ćwiczeń.

Zobacz też: BLIK zbliżeniowy wchodzi do banków – na początku tylko do sześciu.

Zegarek będzie także wodoodporny, a jego akumulator ma mieć pojemność 430 mAh. Opaska do zegarka będzie czerwona, a na zapięciu znajdziemy charakterystyczne logo z literą M. Sam smartwatch wygląda naprawdę przyjemnie i z pewnością wielu fanów Mario będzie nim zachwyconych. O ile uda im się na niego zapolować i szczęśliwie kupić.

Źródło: TAG Hauer / The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy