sony xperia c5 ultra z5 konferencja twitter

 

W zeszłych latach nie zdarzało się, żeby sierpień był interesującym miesiącem pod kątem premier. Większość producentów decydowało się wstrzymać do września kiedy to odbywają się targi IFA w Berlinie. Jednak już Samsung zapowiedział konferencję, a teraz przyszła pora na Sony.

 

W kwestii koreańskiej firmy nie mamy wątpliwości, co poznamy. Z pewnością głównymi bohaterami będą Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+, a także – mniej prawdopodobne – Galaxy S6 Mini. Dzisiaj Sony zapowiedziało, że za niecały tydzień będziemy mogli ujrzeć najnowsze dziecko japońskiej firmy. Jednak z czym dokładnie będziemy mieli do czynienia?

 


 
Smartfon z serii Xperia, który będzie w stanie robić zdjęcia w „ułamek sekundy”. W takim razie są dwie możliwości, a właściwie to trzy. Pierwsza to oczywiście coraz częściej pojawiająca się w Sieci Xperia C5 Ultra z diodą doświetlającą do selfie. Druga – bardzo mało prawdopodobna – dotyczy Xperii Z5, ale tę najwcześniej najprawdopodobniej poznamy właśnie na targach IFA. Trzecia możliwość to zupełne zaskoczenie, o którym jeszcze nie słyszeliśmy, ale patrząc na poprzednie premiery Sony to zawsze przed konferencjami ujawniały się dane nowości toteż 6 sierpnia najprawdopodobniej poznamy Xperię C5 Ultra.

 

Czego oczekujemy od tego modelu? Przede wszystkim właśnie bardzo dobrego aparatu, ale patrząc na różne plotki i zdjęcia to także miejmy nadzieję, że bezramkowy smartfon Sony w rzeczywistości również będzie świetny pod kątem wykonania. A Wy jakie macie przeczucia odnośnie japońskiej nowości?

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.