T-Mobile 2100 stacji 5G

GIGAlato w T-Mobile – 200 GB od 45 złotych i dwa razy więcej GB w ofercie abonamentowej

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Od dziś startuje oferta GIGAlato w T-Mobile, która przynieść może sporo korzyści klientom indywidualnym. Wśród nich pojawiła się oferta za 45 złotych miesięcznie, gdzie dostanie się 200 GB. Dodatkowo T-Mobile podwaja GB w ofercie na abonament i tym razem nie jest to tylko czasowa promocja, ale na cały czas obowiązywania umowy z operatorem.

GIGAlato w T-Mobile – nowa oferta dla abonentów

GigaLato T-Mobile

T-Mobile wystartowało z ofertą GIGAlato i jak można się spodziewać po jej nazwie, ta oferuje sporo GB. W tym przypadku dla osób, które zamierzają skorzystać z oferty na abonament. T-Mobile przygotowało dwa warianty cenowe dla swoich klientów, które uzależnione są od tego, czy mamy już numer w T-Mobile. Umowy podpisujemy na okres 24 miesięcy, a można to zrobić do 16 sierpnia tego roku. Tak prezentują się ich ceny.

  • GIGAlato – 45 złotych miesięcznie za dodatkową kartę, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 200 GB
  • GIGAlato – 65 złotych miesięcznie dla nowych klientów, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 200 GB

Można także skorzystać z powyższej oferty i wziąć telefon na raty. Wśród urządzeń znajdziemy Samsung Galaxy A22 5G z opłatą startową 9 złotych i 24 ratami po 35 złotych. Za Xiaomi Redmi Note 10 5G zapłacimy na start 79 złotych, a potem 24 raty po 30 złotych. Więcej szczegółów odnośnie oferty, a także regulaminy promocji znajdziemy na stronie T-Mobile.

Zobacz też: YouTube Shorts wchodzi do Polski już w tym tygodniu.

T-Mobile internet mobilny

Dodatkowo powiększeniu ulega taryfa M w T-Mobile, która teraz ma oferować 40 GB zamiast wcześniejszych 15 GB. Do tego dochodzą oczywiście nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y. Taka umowa będzie nas kosztowała 35 złotych (dla kolejnego numeru) lub 55 złotych, jeżeli jesteśmy nowymi klientami. Do tego na wybrane modele smartfonów ma pojawić się zniżka do 100 złotych. W ofercie Internetu mobilnego także ma pojawić się dwa razy więcej GB przez cały okres trwania umowy.

Źródło: T-Mobile informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy