ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus nord 2 buds pro lab testy

Przetestuj OnePlus Nord 2 lub Buds Pro jako jeden z pierwszych!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

OnePlus znany jest z tego, że ceni swoją społeczność. W końcu to ona sprawiła, że ta marka jest dzisiaj tak popularna. Firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wciąż chętnie organizuje różne wydarzenia, aby pokazać swoje oddanie fanom. Premiery nowych urządzeń niewątpliwie są świetną okazją, aby zbliżyć się do społeczności. Z racji, że tuż za rogiem jest premiera OnePlus Nord 2 i Buds Pro, to firma przygotowała kolejną edycję The Lab, gdzie szczęśliwcy będą mogli przetestować nowe produkty.

OnePlus Nord 2 i Buds Pro do testów — firma chce poznać opinię fanów

OnePlus Nord 2 5G x MediaTek

The Lab sprowadza się do przetestowania konkretnego urządzenia, który później może zostać w rękach szczęśliwca. Dzisiaj można zapisać się do testów właśnie OnePlus Nord 2 lub OnePlus Buds Pro. W sumie może być 20 szczęśliwców, po 10 na każdy produkt. Kogo dokładnie szuka firma? Przede wszystkim osób, które nie zostały wybrane do wcześniejszych edycji The Lab (z OnePlus 8 lub 9). Do tego kluczowe są zdolności pisania i fotografowania. Miłymi aspektami będą także znajomość technologii, doświadczenie w recenzowaniu lub blogowaniu. Zwycięzcy otrzymają sprzęt w momencie światowej premiery i będą mieli tydzień na przygotowanie materiałów. OnePlus nie cenzuruje ich w żaden sposób, a po wszystkim sprzęt zostaje u recenzentów. Zainteresowani? W takim razie możecie zgłosić się już dzisiaj, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 20 lipca. W takim razie zapiszcie się, klikając jeden z poniższych linków:

Zobacz też: Który operator ma najszybszy Internet mobilny? Dane UKE rozwiewają wątpliwości.

Zapisy trwają do 17 lipca, więc jeszcze macie trochę czasu na wysłanie zgłoszenia. Niemniej sprawdźcie, jakie dokładnie pytania stawia OnePlus, aby lepiej się przygotować.

Źródło: OnePlus

Sprawdź najnowsze wpisy