Cena Galaxy Z Flip 5G

Xiaomi gotowe zmierzyć się z Samsungiem Galaxy Z Flip3 – kolejny design w Sieci

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Chodzą głosy, jakoby Xiaomi naprawdę zainteresowało się rynkiem smartfonów z elastycznymi ekranami. Składane urządzenia stają się coraz popularniejsze i coraz tańsze, więc gigant musi być gotowy na zaistnienie w tym sektorze. Firma już pokazała Mi Mix Folda, ale to tylko jedna z wielu dostępnych wariacji składaków. W drodze prawdopodobnie jest kolejna, a na pewno Xiaomi rozważa jej stworzenie. W ten sposób możemy podejrzewać, że Mi Mix Flip jest w drodze.

Xiaomi też chce mieć składaną klapkę — odpowiedź na nadchodzącego Galaxy Z Flip3 może być w drodze

W tym tygodniu Paweł informował Was o patencie Xiaomi na składanego smartfona właśnie w formie klapki. Teraz do gry wchodzi drugi, który zdaje się bardziej nawiązywać do nadchodzącego Samsunga Galaxy Z Flip3, którego wygląd poznaliśmy już w każdym detalu. Główna różnica sprowadza się do tyłu urządzenia, który nie jest skupiony na potrójnym, centralnym aparacie. Pojawia się wyraźna sekcja, w której mieszczą się dwa obiektywy oraz dodatkowy wyświetlacz. Kto wie, być może firma ponownie użyje ekranu z Mi Banda 5, jak ma to miejsce w Xiaomi Mi 11 Ultra.

Zobacz też: Co powiecie na aplikację do testowania wodoodporności, gdzie zbędna jest nawet woda?

Oczywiście powyższy patent to kolejna wariacja, na jakiej może opierać się producent. Która ostatecznie wizja zostanie wybrana? Czas pokaże. Równie dobrze do gry może wejść jeszcze inny, całkowicie unikalny wygląd. Dzisiaj jedynie wiemy według plotek, że Xiaomi faktycznie pracuje nad kolejnym, składanym smartfonem z elastycznym ekranem. Jednak jaki jego będzie cel i główne założenia? Na takie szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Źródło: Gizchina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy