ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Oby tak wyglądał HTC Aero! Koncept, który powinien każdemu przypaść do gustu

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc aero koncept grafika mysl one m9

Akcje HTC spadły na łeb na szyję. Już dawno tak kiepsko Tajwańczycy nie mieli, a pamiętam, że podczas premiery One M9 w Polsce firma chwaliła się świetnym rozwojem. Niestety, właśnie ten smartfon wbił gwóźdź do trumny HTC, ale w drodze jest pośredni następca, który być może pozwoli Tajwańczykom wygrzebać się z tarapatów.

HTC Aero – jeden z najbardziej intrygujących smartfonów tajwańskiego producenta, który według wszystkich plotek ma zostać zaprezentowany w drugiej połowie bieżącego roku. Oczekiwania od tego modelu są naprawdę ogromne, ale też niewiele o nim wiemy poza tym, że CEO HTC powiedziało, że w tym roku tego typu urządzenie ujrzymy. Z pewnością chcielibyśmy, żeby Aero był smartfonem zupełnie innym niż One M9. W takim razie jak mógłby wyglądać ten smartfon? W Sieci pojawił się bardzo ciekawy koncept:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bi7tykmB1Z4[/youtube]

Wygląda pięknie, prawda? Oczywiście to tylko kwestia gustu i o tym nie można zapominać. Jednak powyższa wizja ma kilka nietypowych rozwiązań. Przede wszystkim umieszczenie klawiszy służących regulacji natężenia dźwięku. Na dolnej krawędzi z lewej strony? Czy to może być wygodne? Podobnie lustrzany tył – na filmie i grafikach wygląda ciekawie, ale w rzeczywistości mogłoby bardzo irytować.

Wierzycie, że HTC Aero uda się pomóc firmie wyjść na prostą? Co Tajwańczycy powinni zmienić w swoich urządzeniach, aby stały się ciekawsze?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy