Sony Xperia C5 Ultra przyłapana na komisariacie – bezramkowy smartfon od Sony coraz bliżej

Newsy

sony xperia c5 ultra policja sao paulo

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Ostatnie doniesienia o najnowszym smartfonie Sony mogą dziwić. Okazuje się, że Japończycy postanowili w końcu odpowiedzieć na żale i uwagi związane z designem i samą obudową modeli Xperia. Dodatkowo może okazać się, że to urządzenie będzie miało ogromną akcję marketingową.

 

Oczywiście mowa o tytułowej Xperii C5 Ultra, która już raz pojawiła się na naszym portalu za sprawą ujawnionej instrukcji obsługi. Wtedy niemalże oficjalnie poznaliśmy to urządzenie i znamy najciekawsze jego elementy w postaci bezramkowego wyświetlacza, a także diody doświetlającej zamieszczonej obok kamerki do wideorozmów, a raczej do selfie. Dzisiaj ponownie smartfon Sony pojawia się w Sieci. Tym razem jako prototyp, który został sfotografowany na komisariacie policji w Sao Paulo. Tym samym w Brazylii z pewnością prowadzone są testy Xperii C5 Ultra. Nie będzie to flagowe urządzenie, ale z pewnością należące do czołówki i 5,5-calowy wyświetlacz FullHD oraz układ MediaTeka pozwolą na sprawną pracę. Tylko do kogo będzie kierowane to urządzenie? Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym smartfonem Jamesa Bonda.

 

Jednak ile prawdy w tym, że Sony ruszy z taką akcją marketingową? Tego nie wiadomo, ale z pewnością Xperia C5 Ultra wzbudzi wiele emocji, ale czy będą one pozytywne czy też negatywne to zależy głównie od konsumentów. Uważacie, że Japończycy mają szansę odkuć się tym smartfonem?

 

 

źródło: GSMarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x