ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony Xperia C5 Ultra przyłapana na komisariacie – bezramkowy smartfon od Sony coraz bliżej

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
sony xperia c5 ultra policja sao paulo

Ostatnie doniesienia o najnowszym smartfonie Sony mogą dziwić. Okazuje się, że Japończycy postanowili w końcu odpowiedzieć na żale i uwagi związane z designem i samą obudową modeli Xperia. Dodatkowo może okazać się, że to urządzenie będzie miało ogromną akcję marketingową.

Oczywiście mowa o tytułowej Xperii C5 Ultra, która już raz pojawiła się na naszym portalu za sprawą ujawnionej instrukcji obsługi. Wtedy niemalże oficjalnie poznaliśmy to urządzenie i znamy najciekawsze jego elementy w postaci bezramkowego wyświetlacza, a także diody doświetlającej zamieszczonej obok kamerki do wideorozmów, a raczej do selfie. Dzisiaj ponownie smartfon Sony pojawia się w Sieci. Tym razem jako prototyp, który został sfotografowany na komisariacie policji w Sao Paulo. Tym samym w Brazylii z pewnością prowadzone są testy Xperii C5 Ultra. Nie będzie to flagowe urządzenie, ale z pewnością należące do czołówki i 5,5-calowy wyświetlacz FullHD oraz układ MediaTeka pozwolą na sprawną pracę. Tylko do kogo będzie kierowane to urządzenie? Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym smartfonem Jamesa Bonda.

Jednak ile prawdy w tym, że Sony ruszy z taką akcją marketingową? Tego nie wiadomo, ale z pewnością Xperia C5 Ultra wzbudzi wiele emocji, ale czy będą one pozytywne czy też negatywne to zależy głównie od konsumentów. Uważacie, że Japończycy mają szansę odkuć się tym smartfonem?

źródło: GSMarena

Sprawdź najnowsze wpisy