OnePlus-tn

OnePlus 2 już jest. Znamy wszystko na jego temat. Niestety, wbrew oczekiwaniom część społeczności uważa, że ten telefon nie ma szansy stać się killerem flagowców jak jego poprzednik. Ten rok pod względem topowych modeli jest naprawdę udany i mimo iż OnePlus 2 odznacza się całkiem niezłymi nowościami, to detale skutecznie hamują jego sukces. Nawet taki szczegół jak długość ładowania.

Następca udanego 1+1 jest trochę w tyle jeśli chodzi o możliwości ładowania. Nie posiada technologii fast-charging, nie podładujemy go również bezprzewodowo, a na pokładzie na próżno szukać NFC. Pod tym względem przegania go np. Huawei czy Meizu.

OnePlus-2-1

Niemniej producent postanowił zastosować baterię o pojemności 3300 mAh, co jest wartością większą niż było to w przypadku 1+1. Jaki jest więc pełny czas naładowania akumulatora od 0 do 100%? OnePlus podaje, że wynosi 3 godziny i 20 minut. Czy to dużo? Z pewnością każdy z Was oceni to indywidualnie. Warto jednak podkreślić, że odbija się tutaj znacznie brak zastosowania technologii szybkiego ładowania, jaki jest widoczny u konkurencji, co skutkuje dłuższym czasem przykucia do gniazdka. Zarówno nas jak i telefonu.

Ważne czy nieważne? Wszak teraz jest moda na noszenie ze sobą wszędzie powerbanka, jednakże pretendenci do flagowca roku powinni się prezentować i odznaczać w każdej materii.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.