galaxy-s3-48

 

Jak można się domyślać, w ciągu kilku najbliższych dni świat mobilnych technologii kręcił się będzie wokół Samsunga, a dokładniej wokół premiery jego najnowszego flagowego modelu. Nie dziwi więc spora ilość „nowości”, jakie pojawiają się w ostatnim czasie na temat Galaxy SIII.

Najnowsze rewelacje donoszą o ogromnym jak na smartfon, bo aż 4,8-calowym ekranie, w jaki wyposażony ma zostać najnowszy „galaktyczny”.

Do sieci wyciekło właśnie zdjęcie, na którym rzekomy SIII leży koło linijki – a najbardziej zainteresowani tematem tylko sobie znanym sposobem policzyli jaki wymiar ma posiadać przekątna ekranu we flagowym Samsungu.

Najbliższe dni odpowiedzą na pytanie, czy obliczenia te będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.