Nowy wyciek dotyczący Galaxy SIII

Newsy

galaxy-s3-48

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak można się domyślać, w ciągu kilku najbliższych dni świat mobilnych technologii kręcił się będzie wokół Samsunga, a dokładniej wokół premiery jego najnowszego flagowego modelu. Nie dziwi więc spora ilość „nowości”, jakie pojawiają się w ostatnim czasie na temat Galaxy SIII.

Najnowsze rewelacje donoszą o ogromnym jak na smartfon, bo aż 4,8-calowym ekranie, w jaki wyposażony ma zostać najnowszy „galaktyczny”.

Do sieci wyciekło właśnie zdjęcie, na którym rzekomy SIII leży koło linijki – a najbardziej zainteresowani tematem tylko sobie znanym sposobem policzyli jaki wymiar ma posiadać przekątna ekranu we flagowym Samsungu.

Najbliższe dni odpowiedzą na pytanie, czy obliczenia te będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

źródło: androidspin


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x