Rok Ważności Konta w Plus się kończy – oferta na kartę stanie się uboższa

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Wygląda na to, że Rok Ważności Konta w Plus powoli dobiega końca. Użytkownicy operatora, którzy korzystają z oferty zaczęli dostawać SMS-y informujące ich o tym, że w sierpniu skończy się możliwość przedłużenia ważności konta na kolejny rok. Operator w regulaminie usługi zawarł informację o tym, że może dojść do takiej sytuacji, ale dokument nie został jeszcze zaktualizowany o konkretną datę.

Rok Ważności Konta w Plus – koniec promocji jest bliski

Niektórzy użytkownicy oferty na kartę od Plusa dostali już SMS-y informujące ich, że promocja Rok Ważności Konta dobiega końca. Treść wiadomości nie pozostawia złudzeń, a brzmieć ma tak. „Informujemy, że od dnia 07.08.2021 promocja Rok Ważności Konta zostanie zamknięta. Jeśli obecnie z niej korzystasz Twój okres ważności się nie zmieni, ale nie będzie możliwości ponownego jej uruchomienia. Pozdrawiamy, Plus.” Oznacza to, że do 7 sierpnia dalej można będzie przedłużyć ważność konta na kolejny rok. Po tej dacie takiej promocyjnej opcji już nie będzie.

Rok ważności konta Plus
Fot. Forum Plus

Zobacz też: Klienci uciekają z Play, czyli kto stracił najwięcej numerów w ostatnim kwartale.

Jeżeli nie korzystaliście nigdy z Rok Ważności Konta w Plus to tłumaczymy, czym jest, a raczej była ta promocja. Otóż za doładowanie o wartości minimum 5 złotych, ważność konta wydłużała się o kolejne 365. Całość należało jeszcze potwierdzić specjalnym kodem, ale to w zasadzie tyle, co trzeba było zrobić. RWK to idealna propozycja dla tych, którzy z telefonu korzystają głównie po to, by odbierać połączenia. Ewentualnie dla tych, którym zależy na jednym, konkretnym numerze. Jak można przeczytać na forum Plusa, gdzie pojawiły się informacje o SMS-ach, operator faktycznie przygotowuje się do wyłączenia usługi. Promocja ma zostać zamknięta dla następujących taryf: Nowy Plus Internet na Kartę, Plus na Kartę, PnK bez limitu, Ja + na Kartę, Ja + Internet na Kartę, Ja + na Kartę oraz Plus Elastyczna na Kartę.

Źródło: Telepolis / Forum Plus

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy