[Live stream] Oto jak Motorola prezentuje nowe smartfony, a wśród nich Moto G i Moto X

Newsy

motorola konferencja 2015 moto g moto x

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po kilku tygodniach ujawniania wielu nowości i plotek, w końcu przyszła pora na to, żeby sam zainteresowany powiedział całą prawdę, oficjalnie. Tak oto dzisiaj oprócz OnePlus, także Motorola przygotowuje się do przedstawienia nowych smartfonów, wśród których najbardziej zagadkowa Moto G oraz flagowy Moto X.

 

Osobiście jestem bardzo ciekawy tego drugiego urządzenia, a w przypadku pierwszego mam nadzieję, że faktycznie spotkamy się z dwoma wersjami i ta lepsza (z 2 GB RAM) trafi na nasz rynek. Niemniej jednak teraz nie ma po co się rozpisywać, gdyż już o 15 wszyscy ujrzymy to na żywo:

 

 

Oczywiście po konferencji zamieścimy najważniejsze informacje w osobnych wpisach. Jednak na czym Wam najbardziej zależy i czego oczekujecie od Motoroli podczas prezentacji portfolio na kolejny rok?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x