Galaxy Note 5 uchwycony na zdjęciach, S6 na sterydach?

Newsy

Galaxy-Note5-Nillkin-01-840x630

 
Po wielu renderach, które w lepszy lub gorszy sposób pokazywały potencjalny wygląd nowego Note’a, przyszedł wreszcie czas na prawdziwe zdjęcia. Firma Nillkin zajmująca się produkcją etui na smartfony udostępniła te fotografie szczegółowo prezentując cechy flagowca od Samsunga.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Galaxy-Note5-Nillkin-04-840x630

 
Na pierwszy rzut oka Note 5 nie różni się zupełnie od Galaxy S6. Smartfon został wykonany w identyczny sposób poczynając od szklanej tylnej klapki, na charakterystycznej aluminiowej ramce skończywszy. Urządzenie bez wątpienia nie jest dla każdego, bo jego rozmiar może być zbyt przytłaczający dla części użytkowników. W środku zaimplementowano oczywiście rysik S Pen, ale Note 5 jest tylko minimalnie szerszy do Galaxy S6. Urządzenie niczym nie zaskakuje, boli natomiast brak możliwości wymiany baterii. Nie wiadomo jak z rozszerzaniem pamięci wewnętrznej, ale nigdzie nie widać slotu na kartę microSD. Design należy bez wątpienia uznać za bardzo ładny chociaż widzieliśmy go już wcześniej przy okazji premiery S6. Ciepło przyjmujecie takiego Note’a?

 

Galaxy-Note5-Nillkin-05

Galaxy-Note5-Nillkin-06

Źródło: Nillkin


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x