Galaxy Note 5 uchwycony na zdjęciach, S6 na sterydach?

Dawid Przewoźnik Newsy 2015-07-28

Galaxy-Note5-Nillkin-01-840x630

 
Po wielu renderach, które w lepszy lub gorszy sposób pokazywały potencjalny wygląd nowego Note’a, przyszedł wreszcie czas na prawdziwe zdjęcia. Firma Nillkin zajmująca się produkcją etui na smartfony udostępniła te fotografie szczegółowo prezentując cechy flagowca od Samsunga.

Galaxy-Note5-Nillkin-04-840x630

 
Na pierwszy rzut oka Note 5 nie różni się zupełnie od Galaxy S6. Smartfon został wykonany w identyczny sposób poczynając od szklanej tylnej klapki, na charakterystycznej aluminiowej ramce skończywszy. Urządzenie bez wątpienia nie jest dla każdego, bo jego rozmiar może być zbyt przytłaczający dla części użytkowników. W środku zaimplementowano oczywiście rysik S Pen, ale Note 5 jest tylko minimalnie szerszy do Galaxy S6. Urządzenie niczym nie zaskakuje, boli natomiast brak możliwości wymiany baterii. Nie wiadomo jak z rozszerzaniem pamięci wewnętrznej, ale nigdzie nie widać slotu na kartę microSD. Design należy bez wątpienia uznać za bardzo ładny chociaż widzieliśmy go już wcześniej przy okazji premiery S6. Ciepło przyjmujecie takiego Note’a?

Galaxy-Note5-Nillkin-05

Galaxy-Note5-Nillkin-06

Źródło: Nillkin • LCD

  jest pokazany dół, góra i trochę lewego górnego rogu i już na tej podstawie widac, że nie ma miejsca na slot na katę czy to nie są wszystkie zdjecia jakie sa dostepne? Zobaczymy na kolejnych zdjeciach albo na prezentacji. Jak nie bedzie minimum slotu na karte to dla mnie note skonczy sie na nr 4.

 • Lookso

  a USB 3.1 typu C jak nie było, tak nie ma

 • Maciej Szkudlarek

  Jest szansa że miejsce na kartę microsd będzie na tacce na sim, chociaż szczerze mówiąc mała ta szansa.

  • stark2991

   Ponoć slot jednak ma być

 • marcus1212

  zakładam, że rysik będzie na sprężynkę 😉 Jakoś nie widzę tego żeby był tylko nieznacznie szerszy od S6… fajnie że głośnik u dołu

  • Maciej Szkudlarek

   Samsung nie tak dawno opatentował mechanizm który będzie wysuwać rysik elektrycznie, możliwe że już w Note 5 się pojawi.

 • xUkasz852

  Nic szczególnego 🙂x