OnePlus 2 w obiektywie. Nareszcie możemy go zobaczyć w wysokiej rozdzielczości!

Newsy

OnePlus-2-leaked-images

Nareszcie nadszedł dzień, na który wielu czekało. 27 lipca. Oficjalna zapowiedź OnePlus 2 oraz zapisy. Przez ostatnie dni dowiedzieliśmy się naprawdę wiele o tym smartfonie. Praktycznie codziennie pojawiały się nowe informacje, zdjęcia, wyniki z benchmarków. Wiele podzielonych głosów wywołał również fizyczny przycisk, który na wcześniejszych renderach nie był obecny. Teraz jednak możemy obejrzeć OnePlus 2 w ujęciach obiektywu w wysokiej rozdzielczości. Na co więc ostatecznie postawił producent?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Do Sieci trafił przeciek ukazujący OnePlus 2 w pełnej krasie. Jego autorem jest pewien anonimy Chińczyk, a zdjęcia zamieścił na forum XDA Developers. Możemy na nich zobaczyć, że OnePlus 2 bez problemu pozbywa się pokrywy baterii, a sam akumulator jest wymienny. Z tyłu wielu zmian względem poprzednich zdjęć nie doświadczamy. Z przodu znajduje się czytnik linii papilarnych, który został najpewniej umieszczony w fizycznym przycisku Home.

 

Człowiek odpowiedzialny za przeciek jest beta testerem z Chin, który styczność z telefon ma już od jakiegoś czasu. Pozwolę sobie zacytować jego słowa, jakie zamieścił w poście na forum XDA-dev.

 

„I am a beta tester from China
I have used the new OnePlus 2 for a few week
Ugly design, but the crafting is good
Thicker body, but feel good in hands
Camera has OIS, but not Sony sensor
Home button with fingerprint sensor, not quite sensitive
Oxygen OS not finalize yet, lots of bugs
Prefer OnePlus One more…”

 
A teraz zapraszam do obejrzenia galerii.

 

OnePlus-2-leaked-images (1) OnePlus-2-leaked-images (2) OnePlus-2-leaked-images (3)

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x