OnePlus-2-leaked-images

Nareszcie nadszedł dzień, na który wielu czekało. 27 lipca. Oficjalna zapowiedź OnePlus 2 oraz zapisy. Przez ostatnie dni dowiedzieliśmy się naprawdę wiele o tym smartfonie. Praktycznie codziennie pojawiały się nowe informacje, zdjęcia, wyniki z benchmarków. Wiele podzielonych głosów wywołał również fizyczny przycisk, który na wcześniejszych renderach nie był obecny. Teraz jednak możemy obejrzeć OnePlus 2 w ujęciach obiektywu w wysokiej rozdzielczości. Na co więc ostatecznie postawił producent?

 

Do Sieci trafił przeciek ukazujący OnePlus 2 w pełnej krasie. Jego autorem jest pewien anonimy Chińczyk, a zdjęcia zamieścił na forum XDA Developers. Możemy na nich zobaczyć, że OnePlus 2 bez problemu pozbywa się pokrywy baterii, a sam akumulator jest wymienny. Z tyłu wielu zmian względem poprzednich zdjęć nie doświadczamy. Z przodu znajduje się czytnik linii papilarnych, który został najpewniej umieszczony w fizycznym przycisku Home.

 

Człowiek odpowiedzialny za przeciek jest beta testerem z Chin, który styczność z telefon ma już od jakiegoś czasu. Pozwolę sobie zacytować jego słowa, jakie zamieścił w poście na forum XDA-dev.

 

„I am a beta tester from China
I have used the new OnePlus 2 for a few week
Ugly design, but the crafting is good
Thicker body, but feel good in hands
Camera has OIS, but not Sony sensor
Home button with fingerprint sensor, not quite sensitive
Oxygen OS not finalize yet, lots of bugs
Prefer OnePlus One more…”

 
A teraz zapraszam do obejrzenia galerii.

 

OnePlus-2-leaked-images (1) OnePlus-2-leaked-images (2) OnePlus-2-leaked-images (3)

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.