W AppGallery jest już dostępna aplikacja Orange Flex. To dobra informacja dla użytkowników smartfonów Huawei, którzy chcieliby korzystać z jednego z planów Flex u pomarańczowego operatora. Co więcej, po pobraniu aplikacji na użytkowników czeka prezent.

Orange Flex w AppGallery

orange flex AppGallery

Aplikacja Orange Flex została zintegrowana z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że można ją pobrać ze sklepu AppGallery. Skorzystają użytkownicy smartfonów Huawei opartych o HMS, jak również starszych modeli z GMS.

Pomarańczowy operator poinformował, że osoby, które pobiorą aplikację z AppGallery, mogą liczyć na niespodziankę. To dodatkowy, bezpłatny pakiet 10 GB ważny przez 30 dni. Żeby skorzystać z tej propozycji, trzeba po pobraniu aplikacji wejść w zakładkę Prezenty, pobrać kod promocyjny, a następnie wpisać go w zakładce Kody promocyjne w profilu użytkownika Orange Flex. Promocja potrwa do końca sierpnia.

Czytaj także: Nie 9, tylko 20 GB – teraz w nju mobile pakiet internetu jest większy

W AppGallery znajduje się ponad 11 tysięcy aplikacji. Sklep jest częścią ekosystemu opartego o usługi Huawei.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.