nju abonament nowa oferta

Nie 9, tylko 20 GB – teraz w nju mobile pakiet internetu jest większy

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Jeśli korzystacie z dowolnej oferty w nju mobile, możecie aktywować większy pakiet danych. Na wakacje z 9 GB zrobiło się 20 GB. Co istotne, nie zmieniła się przy tym cena pakietu.

Większy pakiet internetu w nju mobile

W nju mobile trwa wakacyjna promocja, która pozwala aktywować więcej internetu, niż zazwyczaj. Za 9 zł można otrzymać 20 GB. Do tej pory za taką samą kwotę użytkownicy dostawali 9 GB.

Z oferty można skorzystać do końca sierpnia. Jest ona kierowana do wszystkich użytkowników usług w nju mobile, zarówno tych z abonamentem, jak i korzystających z oferty na kartę. Żeby aktywować 20 GB za 9 zł, należy wysłać SMS-a o treści AKT pod numer 80355. Inna metoda to aktywacja w zakładce usługi po zalogowaniu się na swoje konto w nju mobile.

Czytaj także: Dzięki realme smartfony 5G będą naprawdę tanie – firma stawia sobie ambitny cel

Jak długo można korzystać z aktywowanego pakietu? Jeżeli posiadamy abonament w nju mobile, to czas na wykorzystanie 20 GB upłynie wraz z końcem okresu rozliczeniowego. W przypadku osób z ofertą na kartę sytuacja wygląda nieco inaczej – pakiet jest ważny przez 31 dni. Z internetu można korzystać na terenie Polski, przy czym 1,06 GB jest też dostępne w roamingu UE.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy