sony xperia c5 ultra instrukcja obsługi

 

Sony na rynku mobilnym kojarzy się głównie z jedną cechą – wodoodpornością. Ona z kolei powoduje, że urządzenia japońskiej firmy mają sporej wielkości ramki wokół wyświetlacza i na ten element wielu konsumentów zwraca szczególną uwagę. Jednak ten producent niedługo może udowodnić, że jest w stanie stworzyć także bezramkowego smartfona.

 

Poznajcie Xperię C5 Ultra. Póki co jeszcze nieoficjalnie. Jednak informacje o tym urządzeniu można już nazwać pewnymi. Jedyne, co może jeszcze okazać się nieprawdą to stworzenie fałszywej instrukcji obsługi, z której właśnie poznaliśmy ten model. Z tego dokumentu dowiedzieliśmy się, że główny aparat Xperii C5 Ultra posiada matrycę 13 MPx. Dalsze dane techniczne, już według plotek, zawierają taki sam moduł z przodu oraz 2 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+slot na MicroSD). Również możecie na zdjęciach dojrzeć lampę doświetlającą nad wyświetlaczem. Czego jeszcze więcej się spodziewamy? Z pewnością co najmniej 5,5-calowego wyświetlacza FullHD, a także 64-bitowego układu – być może (jak w przypadku Xperii C4) – produkcji MediaTeka.

 

W takim razie mamy do czynienia z dosyć rewolucyjnym jak na Sony smartfonem, który wyjątkowo może nie być wodoodporny. Jednak Japończycy mogą już pod tym względem zaskoczyć. Co sądzicie o tym smartfonie?

 

 

źródło: Xpera-Blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.