Sony-Xperia-Z4v

 
W sieci pojawiły się doniesienia o nowej Xperii Z5, która ma ujrzeć światło dzienne już we wrześniu. Dowiedzieliśmy się, że smartfon od Sony zostanie wyposażony w 5,5-calowy ekran o zaskakującej rozdzielczości 1080 p. Wielkość panelu zwiększyła się w stosunku do Z3+, ale producent nie zdecydował się na QHD. Sony twardo trzyma się swoich przekonań do Full HD i nie można mieć mu tego za złe.

 
Jak wszyscy się spodziewali, Z5 otrzyma Snapdragona 810 oraz Adreno 430 wsparte 3 GB RAM-u. 32 GB pamięci wewnętrznej to w większości przypadków zadowalająca ilość. Nic specjalnego nie zaoferuje nam aparat, który znamy już dobrze z poprzednich modeli od Sony. Jedyną nowością może okazać się czytnik linii papilarnych obecny od dłuższego czasu u konkurencji.

 
Xperia Z5 to kolejny taki sam jak poprzednie model nie wyposażony w nic rewolucyjnego. Posiadacze Z3 nie znajdą tutaj wielkich zmian więc kupno tego smartfona nie ma najmniejszego sensu. Chyba, że przecieki nie okażą się prawdziwe i Z5 nas czymś zaskoczy, tylko kto jeszcze w to wierzy?

 

Sony-Xperia-Z4v (2)

Źródło: Phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik