Jak zdobyć zaproszenie na zakup OnePlus 2? Wielka akcja wystartowała

Łukasz Pająk Newsy 2015-07-26

oneplus two 2 zaproszenia zakup

 

OnePlus przez nieco ponad rok wyrobił już swoją markę i zgromadził wokół siebie ogromną ilość fanów, którzy bez względu na wszystko są gotowi kupić wszystkie produkty chińczyków w ciemno. Może to brzmieć nie do końca pozytywnie, w stylu Apple, ale Chińczycy z pewnością nie chcą zawieźć swoich konsumentów.

 

Niemniej jednak tak małej – w porównaniu do konkurencji – firmie ciężko jest wyrobić się ze wszystkimi zamówieniami stąd też wciąż mamy do czynienia z systemem zaproszeń. Tak też, aby zakupić OnePlus 2 należy zdobyć tego typu zaproszenie. Jednak jak to zrobić? Przede wszystkim należy śledzić stronę firmy (Klik!) oraz wszelkie media społecznościowe – z naciskiem na fanpage na Facebooku (Klik!). Obecnie wszystkie zaproszenia przygotowane do rozdania rozeszły się tak naprawdę w kilka chwil i lista oczekujących przekroczyła już ponad 100 tys. osób (w chwili pisania newsa). W takim razie teraz trzeba liczyć na konkursy i kolejną partię zaproszeń. Można je uzyskać także od osób, które już zakupiły OnePlus 2. Mimo wszystko oczekiwanie na smartfona od momentu złożenia zamówienia wynosi trzy tygodnie, co też może wiele osób zniechęcić. Na koniec tylko przypomnę, że cena ma nie przekroczyć 450 dolarów, a więc 1700 złotych.

 

Jednak czy szał w związku z OnePlus 2 będzie miał swoje odwzorowanie w rzeczywistości i sam smartfon rzeczywiście będzie pogromcą flagowców tego roku jak i następnego? Tak to widzą Chińczycy, a my się wstrzymamy z wydaniem opinii do momentu przetestowania tego urządzenia.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x