Huami zaprezentuje przyszłość zdrowia

Huami zapowiada konferencje o dość wymownym tytule – skromności zarzucić firmie nie można

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Huami Technology ogłosiło, że jeszcze w tym miesiącu zorganizuje w Chinach konferencję Next Beat. Na konferencji firma zaprezentuje Przyszłość zdrowia. Jeśli zaś chodzi o dokładną datę imprezy, to jest to 13 lipca 2021 roku. Trzeba przyznać, że to dość śmiała deklaracja, zwłaszcza że nie mówimy tu o firmie związanej z medycyną, a o producencie opasek i zegarków sportowych. Z drugiej strony to twierdzenie wcale nie musi być aż tak bezpodstawne.

Huami zaprezentuje przyszłość zdrowia

Huami zaprezentuje przyszłość zdrowia

Chiński producent wearables udostępnił grafikę, która zdradza datę konferencji Next Beat i podaje jej hasło przewodnie. Podczas niej firma ma omówić przyszłość i wyniki badań w dziedzinie technologii związanych ze zdrowiem. Warto zauważyć, że Departament Chorób Wewnętrznych Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersytetu Pekińskiego współpracował z firmą w celu przeprowadzenia badań klinicznych w celu wykrycia migotania przedsionków w inteligentnych opaskach z powrotem w 2019 roku.

Zobacz też: Elastyczne i rozciągliwe układy scalone stały się faktem – elektronika może zmienić się nie do poznania

W tej chwili produkty marki oferują czujnik tętna i monitorowanie zawartości tlenu we krwi. Możemy więc oczekiwać, że firma zaprezentuj nowe technologie monitorowania w dziedzinie zdrowia podczas nadchodzącego wydarzenia. Ponadto Huami Technology może również zaprezentować kolejną generację układów Huangshan. Warto bowiem podkreślić, że producent ten sam opracowuje procesory, które są stosowane w jego urządzeniach. Dzięki temu poziom ich optymalizacji jest niezwykle wysoki, co pozwala na znaczne wydłużenie czasu pracy na pojedynczym ładowaniu. Wszystko stanie się jasne już za niecały tydzień. Możemy mieć nadzieję, że Huami nas nie zawiedzie.

Źródło: Gizmochin

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy